Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

dog eat dog 2019 abk fall instastory posterzyx m

walkyrya italian metal band 111019 m-artzzz b

mh plakat b

mortis plakat m

destroyers i jaguar plakat krakow 1zzz m

praying mantis plakat m

pestilence poster oba net 1k m

hitten plakatz m

true thrash fest m

ghost plakatz m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

alterbridge posterb1zyx m

annihilator plakat666 b

exumer plakat m

voivod plakatzyx m

metalowa-wigilia-2019-web-posterzyx m

deeppurple-poster m

dreamtheater-poster m

rhapsodyoffire-posterb1 m

hammerfall posterb1 m

atropha plakatzzz m

lamb of god i kreator plakat m

mystic festival 2020 m

No More Jokes zapowiada debiutancki album

                        
no more jokesx m2 lata temu wydali debiutancką EP-kę zatytułowaną „Wybacz”, natomiast jeszcze latem tego roku ukaże się ich pierwsza pełnowymiarowa płyta zatytułowana „A ludzie się patrzą…”. Mowa o warszawskiej grupie No More Jokes, w składzie której jest m.in. gitarzysta Paweł Zakrzewski (ex-Testor, ex-Geisha Goner). Ukazał się pierwszy klip zapowiadający płytę.
Zespół No More Jokes powstał już w 2015 roku, jednak po zawirowaniach i zmianach personalnych jego skład ukształtował się jesienią 2017 roku i do tej pory pozostaje już bez zmian.  W skład grupy wchodzą następujący warszawscy muzycy:
           
Maciej Broźny – wokal (ex-The Band of Mojo Drive)
Paweł Zakrzewski – gitary (ex-Testor, ex-Geisha Goner)
Robert Sarna – bas
Sebastian Klichowski – perkusja
               
           
Styl muzyczny No More Jokes to mieszanka energetycznego rocka alternatywnego oraz zapożyczeń z nurtów grunge’u czy metalu. „Gramy rocka” – tak o swojej muzyce mówi Paweł Zakrzewski – gitarzysta grupy. Jednak to zmiany personalne spowodowały zmianę stylistyki No More Jokes. Obecnie ich utwory są bardziej dynamiczne i często wyróżniają się melodyjnymi wstawkami wokalnymi. „Materiał, który przygotowaliśmy potwierdza naszą metamorfozę” - dodał basista Robert Sarna.
                
No More Jokes mają za sobą sesję studyjną, która zapowiada premierę pierwszej długogrającej płyty grupy (w 2017 roku ukazała się EP-ka „Wybacz” z czterema premierowymi utworami). Album „A ludzie się patrzą…” dostępny będzie latem tego roku, ale już dziś można z łatwością stwierdzić, że styl zespołu ewoluował. Co więcej, ich brzmienie nawiązuje do nurtu vintage i cechuje się dużo surowością i prostotą. Podejście to sprawia, że utwory No More Jokes zapadają głęboko w pamięci słuchaczy. Ciekawa sekcja rytmiczna, sporo przesterowanych basów, surowe gitary i potężne brzmienie perkusji okraszone jest melodyjnym wokalem Maćka Broźnego. I to nadaje No More Jokes ich swoisty styl.
124_italian_metal.png 126_bulletraid_baner2.gif 129_exhorder_158x600px_eu.gif 125_mantiz_pion.jpg 127_velesar_maly_baner_reklama_hmp2.png

Goście

2540238
DzisiajDzisiaj2417
WczorajWczoraj3238
Ten tydzieńTen tydzień8765
Ten miesiącTen miesiąc57701
WszystkieWszystkie2540238
3.228.24.192