Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

wehrmacht plakat m

destroyers plakat m

organek baner m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

No More Jokes zapowiada debiutancki album

                        
no more jokesx m2 lata temu wydali debiutancką EP-kę zatytułowaną „Wybacz”, natomiast jeszcze latem tego roku ukaże się ich pierwsza pełnowymiarowa płyta zatytułowana „A ludzie się patrzą…”. Mowa o warszawskiej grupie No More Jokes, w składzie której jest m.in. gitarzysta Paweł Zakrzewski (ex-Testor, ex-Geisha Goner). Ukazał się pierwszy klip zapowiadający płytę.
Zespół No More Jokes powstał już w 2015 roku, jednak po zawirowaniach i zmianach personalnych jego skład ukształtował się jesienią 2017 roku i do tej pory pozostaje już bez zmian.  W skład grupy wchodzą następujący warszawscy muzycy:
           
Maciej Broźny – wokal (ex-The Band of Mojo Drive)
Paweł Zakrzewski – gitary (ex-Testor, ex-Geisha Goner)
Robert Sarna – bas
Sebastian Klichowski – perkusja
               
           
Styl muzyczny No More Jokes to mieszanka energetycznego rocka alternatywnego oraz zapożyczeń z nurtów grunge’u czy metalu. „Gramy rocka” – tak o swojej muzyce mówi Paweł Zakrzewski – gitarzysta grupy. Jednak to zmiany personalne spowodowały zmianę stylistyki No More Jokes. Obecnie ich utwory są bardziej dynamiczne i często wyróżniają się melodyjnymi wstawkami wokalnymi. „Materiał, który przygotowaliśmy potwierdza naszą metamorfozę” - dodał basista Robert Sarna.
                
No More Jokes mają za sobą sesję studyjną, która zapowiada premierę pierwszej długogrającej płyty grupy (w 2017 roku ukazała się EP-ka „Wybacz” z czterema premierowymi utworami). Album „A ludzie się patrzą…” dostępny będzie latem tego roku, ale już dziś można z łatwością stwierdzić, że styl zespołu ewoluował. Co więcej, ich brzmienie nawiązuje do nurtu vintage i cechuje się dużo surowością i prostotą. Podejście to sprawia, że utwory No More Jokes zapadają głęboko w pamięci słuchaczy. Ciekawa sekcja rytmiczna, sporo przesterowanych basów, surowe gitary i potężne brzmienie perkusji okraszone jest melodyjnym wokalem Maćka Broźnego. I to nadaje No More Jokes ich swoisty styl.
132_deathangel_158x600px_eu.gif 131_sabaton_158x600px_eu.gif

Goście

2210140
DzisiajDzisiaj301
WczorajWczoraj3359
Ten tydzieńTen tydzień3660
Ten miesiącTen miesiąc53249
WszystkieWszystkie2210140
54.92.148.165