Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloween nowadata m

mystic festivalzz m

deeppurple 2021 posterb1mn m

 

Nowy singiel od 1349

                   
nowy singiel od 1349 mUtwór nosi tytuł „Through Eyes of Stone” i jest zapowiedzią EP-ki, która ukaże się za równy miesiąc! Zgodnie z informacjami w mediach, na pełnometrażowy album 1349 jeszcze poczekamy. Już teraz za to, możemy posłuchać ich nowego numeru – „Through Eyes Of Stone”, który ukazał się na kanale wytwórni Season Of Mist.
                
Posłuchaj nowego singla 1349 – „Through Eyes Of Stone”: www.youtube.com/watch?v=fcCHuOXtbig
                      
1349 szykują się do wydania pełnego albumu, ale jego premiera przewidywana jest najwcześniej na jesień. Najpierw, 16 sierpnia 2019, kapela zaprezentuje EP-kę – „Through Eyes Of Stone”, zawierającą m.in.: powyższy singiel.
                
Nie przegap premiery!
Zespół: 1349
Tytuł: „Through Eyes Of Stone”
Data: 16 sierpnia 2019
              
1349 zagrają w Polsce 9 lutego 2020 roku, w warszawskiej Progresji. Wraz z formacją Vltimas, kapela wystąpi jako support Abbath.
              
Bilety na koncert dostępne są na: https://sklep.knockoutprod.net.
                                    
Abbath (Norwegia) black metal:
Choć solowa kariera Abbatha trwa ledwie od 2015 roku, o byłym frontmanie legendarnego Immortal było w tym czasie dość głośno. Drugi studyjny materiał "Outstrider" (2019) Abbath nagrał już w zupełnie innej konfiguracji personalnej. Obecnie na scenie obok Norwega stoją: bębniarz Ukri Suvilehto, basistka o filmowo kojarzącej się ksywce Mia Wallace (zatrudnił ją także Tom G. Warrior do Triumph of Death) oraz gitarzysta Ole André Farstad. Abbath z pewnością uraczy fanów klasykami Immortal, może czymś projektu I.
            
Vltimas (USA/Kanada/Portugalia) death metal:
David Vincent zalicza się do osób inteligentnych i dotarło do niego, że musi pokazać fanom, że stać go jeszcze na coś naprawdę ciekawego w death metalu. Dowód w postaci kapeli VLTIMAS pomogli Vincentowi przygotować zawodnicy pierwszoligowi – Blasphemer (gitara, eks-Mayhem, Aura Noir) i kapitalny bębniarz Flo Mouniera (Cryptopsy). Kredytu zaufania i finansów na nagrania udzieliła kapeli renomowana wytwórnia Season Of Mist. Pełnowymiarowy efekt pracy pod tytułem "Something Wicked Marches In" ukazał się 29 marca 2019 roku i zebrał zasłużenie bardzo dobre recenzje. Jest i polonicum w związku z albumem, bo jego oprawę graficzną przygotował Zbigniew M. Bielak (m.in. Ghost, Paradise Lost, Watain, Portal).
                    
1349 (Norwegia) black metal:
O tym, że black metal potrafi być wściekły, bezlitosny, bezkompromisowy, a jednocześnie ciekawy i frapujący, doskonale wiedzą muzycy 1349. Powstała w 1997 roku na gruzach Alvheim kapela, której głównodowodzącymi są basista Seidemann (także m.in. Mortem, Pantheon I) i wokalista (a wcześniej bębniarz) Ravn, zaś gary okłada fantastyczny Frost (Satyricon), potrafiła nagrać takie perełki (czarne rzecz jasna) black metalu, jak "Beyond The Apocalypse" czy "Hellfire", ale także nieco poeksperymentować (np. album "Revelations of the Black Flame", współmiksowany przez Toma G. Warriora z Hellhammer/Celtic Frost/Triptykon). Jednakże bez względu na to, jaka była muzyka 1349, zespół nigdy nie zatracił wyjątkowego klimatu swoich kompozycji, odbijającego echa pionierów gatunku.
              
Zagrają:
ABBATH (Norwegia) black metal
+
Vltimas (USA/Kanada/Portugalia) death metal
1349 (Norwegia) black metal
        
Kiedy: 9 lutego (niedziela) 2020
Gdzie: Warszawa @ Progresja, Fort Wola 22
Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
              
Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
http://www.eventim.pl
125_vader_158x600px_eu.gif 126_paradiselost_158x600px_eu.gif 127_sbaton_158x600px_eu.jpg

Goście

3217871
DzisiajDzisiaj2278
WczorajWczoraj2198
Ten tydzieńTen tydzień8737
Ten miesiącTen miesiąc4476
WszystkieWszystkie3217871
3.236.105.184