Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

richie kotzenposterz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

evanescenceposterz m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

M-ART Rock Metal Fest

                  
m-art artistic agency  voodoo club u plakatzyx mNa mapie koncertowej stolicy pojawia się nowy festiwal rock/metalowy, jego pierwszą edycję z nadzieją na następne zapowiada organizator agencja M-ART. Oczywiście wiele zależy od przyjęcia nowego festiwalu przez fanów. Organizowany 13 września w stołecznym klubie VooDoo festiwal będzie prezentacją różnych gatunków rocka, i nie tylko, od pop przez hard rock i rock klasyczny do metalu. Na dużej scenie VooDoo Club pojawia się następujące zespoły: Black Dog (hard rock/rock'n'roll), TRT (alternative rock/metal), Error Label (hard/heavy/stoner/southern rock/metal), the OLD BAND (rock/rock'n'roll), Violka Marcinkiewicz& South Breakers (pop rock)
              
VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa
start: 20:00
             
bilety: 25 pln (przedsprzedaż w sieciGoOut)/ 35 pln
              
Black Dog
Grupa grająca hard rocka inspirowanego klasycznym rockiem lat '70 i '80.Zespół powstał w grudniu 2015 r., rozpoczynając pracę nad autorskim materiałem. Do tej pory Black Dog miał okazję dzielić scenę z takimi zespołami jak Oddział Zamknięty, T. Love, Proletaryat czy Hetman.
To jest tylko rock'n'roll (Cover) - https://youtu.be/4jZIxvlezSg
                
TRT
Zespół założony w 2016 roku przez byłych muzyków The Bill oraz Farben Lehre "Projekt Punk". Muzyka kapeli to połączenie rocka, metalu i alternatywy..
                
Error Label
Zespół założony w 2016 roku we Wrocławiu , m.in. tegoroczny laureat Rock May Festival, grupa bardzo doświadczonych muzyków tworzących w klimatach hard & heavy z wpływami stoner i southern rocka.
                 
The Old Band
Ten rock and rollowy zespół powstał w 2016 roku w Poznaniu. Tworzą go osoby w różnym wieku tak więc to kompilacja młodości i doświadczenia. Z każdej dekady ktoś :-) . Po różnych zawirowaniach, perturbacjach i poszukiwaniach skład się ustabilizował i realizują swoje plany, jednocześnie próbując spełniać marzenia.
Wpół do Trzeciej - https://youtu.be/J2TLjw1s57c
                     
Vilka & The South Brakers
Pop rockowa grupa z Nowego Sącza na której czele stoi charyzmatyczna wokalistka obdarzona wyjątkową barwą głosu. Śpiewa od 6 roku życia. M.in. 2014 roku wygrała konkurs Krakowska Rotunda. Jest dwukrotną półfinalistką programu Must Be The Music, a także uczestniczką programów Szansa na Sukces i The Voice Of Poland. Aktualnie z zespołem South Breakers pracuje nad debiutancką płytą. South Breakers to grupa muzyków z południa Polski współpracujących z kilkoma wokalistkami, grających różnorodne odmiany pop-rocka.
              
Organizator:
M-ART Artistic Agency
120_destruction_158x600px_eu.gif 120_slider_ot.gif 122_bluespills_158x600px_eu.gif 121_primalfear_158x600px_eu.gif

Goście

3320785
DzisiajDzisiaj1132
WczorajWczoraj2844
Ten tydzieńTen tydzień1132
Ten miesiącTen miesiąc26763
WszystkieWszystkie3320785
3.235.45.196