Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

richie kotzenposterz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

evanescenceposterz m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Dog Eat Dog w Bielsku-Białej wyprzedany

                       
dog eat dogabc mWszystkich zainteresowanych koncertem Dog Eat Dog w Bielsku-Białej, chcielibyśmy poinformować, że został on całkowicie wyprzedany! Bilety na koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. Nie będzie można ich zakupić również w dniu koncertu. Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie! Dog Eat Dog wraz ze Slimboy oraz Waltari wystąpią 3 października w warszawskim klubie Progresja oraz 4 października w klubie Rude Boy, w Bielsku-Białej.
              
Bilety na koncert w Warszawie cały czas dostępne na: www.sklep.knockoutprod.net
           
Dog Eat Dog (USA) rap metal, funk, hardcore punk:
Kapitalny groove, optymizm i zaraźliwą energię na koncertach ma w ofercie pochodząca z New Jersey załoga Dog Eat Dog. Oferta nie zmienia się od 1990 roku, kiedy zespół powstał. Obecny podstawowy skład kapeli to: John Connor (wokal), Dave Neabore (gitara basowa, chórki), Brandon Finley (perkusja) i Roger Haemmerli (gitara). Na koncercie zespół powiększa się o jeszcze kilku muzyków, w tym oczywiście o saksofonistę.
Dog Eat Dog nagrywa rzadko. Duża płyta "Walk With Me" (ze świetnym wakacyjnym hitem "Summertime") to rok 2006, a w 2017 roku ukazała się czteroutworowa EP-ka "Brand New Breed". Na koncie grupa ma jednak dzieło wielkopomne, debiutancki album "All Boro Kings" z 1994 roku. Amerykanie fantastycznie zmieszali tu metal, hard core, rap, a dzięki sekcji dęciaków trwającą nieco ponad 35 minut całość doprawiono soulowo-funkowym klimatem. Z tej płyty pochodzi kawałek "No Fronts", największy hit kapeli. Mikstura spodobała się, a na świecie rozeszło się ponad 600 tys. kopii albumu.
W Polsce Dog Eat Dog bywa regularnie i zawsze zostawia po sobie niezapomniane wrażenie. Niektóre z tych polskich występów z pewnością na trwałe zapiszą się w historii grupy. Choćby ten z 2011 na Przystanku Woodstock przed kilkuset tysiącami szalejących fanów.
               
Slimboy (Szwajcaria) punk rock, rock alternatywny:
Dość rzadko mówi się o Szwajcarii w kontekście zespołów punkowych i alternatywnych, co nie znaczy, że nie ma w tym pięknym kraju godnych uwagi formacji, które poruszają się po tych obszarach. Jedną z nich jest powstałe na początku XXI wieku w Bazylei trio Slimboy.
W rodzinnym mieście Rogera Federera panowie Joel Bader (wokal, gitara basowa), Silvio Spadino (perkusja) i Tristan Meier (gitara) postanowili tworzyć muzykę z ważnym społecznie przekazem, a do tego niepozbawioną energii połączonej z melodią. Wyszło całkiem nieźle, bo panowie zjechali z koncertami kawał świata, a do tego mieli okazję nagrywać w USA. Mieli wprawdzie siedmioletnią pauzę w działalności, ale powrócili w wielkim stylu w 2016 roku. Rok później pojawił się ciekawy i niezwykle dojrzały album "Sail On Sailor", a po nim Szwajcarzy nagrali "Hopeless & Addicted".
Slimboy świetnie porusza się na granicach punka, alternatywy, popu, a nawet metalu. Jeżeli ktoś ceni dokonania Green Day, Blink-182, Simple Plan, czy The Ataris, warto, aby sprawdził również, co do zaproponowania ma trójka Szwajcarów.
                  
Waltari (Finlandia) rock alternatywny, progresywny metal:
Mika Waltari był światowej sławy fińskim pisarzem, który sławę zdobył jako autor znakomitych powieści historycznych. Zawarł w nich wiele porywających historii i niesamowitych przygód. Wspaniałą przygodą jest również zmierzenie się z dyskografią istniejącego od 1986 roku zespołu, którego nazwa jest zarazem nazwiskiem pisarza.
Ujęcie tego, co gra w Waltari w paru słowach, jest zadaniem ogromnie trudnym. Bo kapela założona przez gitarzystę Jariota Lehtinena i wokalistę Kärtsy'ego Hatakkę (również klawisze i programowanie) nie uznaje pojęcia "granica". Nie jest dla kapeli z Helsinek problemem połączenie na jednej płycie punka, heavy metalu, hip-hopu, techno, industrialu, thrashu, czy death metalu. Panowie mają otwarte głowy, kapitalne umiejętności i wielką wyobraźnię.
Nagrywają i koncertują od lat stosunkowo rzadko, choćby dlatego, że Sami Yli-Sirniö jest bardzo zajęty jako gitarzysta Kreator. Kiedy jednak Waltari bierze się do pracy (czytaj, nagrywania i koncertowania) warto mieć oczy i uszy otwarte, bo to wykonawca, który plamy nie daje w żadnej sytuacji. Na koncie zespołu jest kilkanaście płyt, a na każdej z nich znaleźć można muzykę nietuzinkową, nieprzewidywalną. Jeśli słowa Was nie przekonują, sprawdźcie sobie, chociażby genialny album "Space Avenue" z 1997 roku albo o dwa lata młodszy od niego materiał "Radium Round". Z pewnością się nie zawiedziecie.
              
Zagrają:
Dog Eat Dog (USA) rap metal, funk, hardcore punk
+
Slimboy (Szwajcaria) punk rock, rock alternatywny
Waltari (Finlandia) rock alternatywny, progresywny metal
            
Kiedy: 3 października (czwartek) 2019
Gdzie: Warszawa @ Progresja, Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
             
Kiedy: 4 października (piątek) 2019
Gdzie: Bielsko-Biała @ Rude Boy, ul. 1 Maja 20
Organizator: Knock Out Productions
               
Bilety na koncert dostępne na:
www.sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
121_primalfear_158x600px_eu.gif 120_destruction_158x600px_eu.gif 120_slider_ot.gif 122_bluespills_158x600px_eu.gif

Goście

3320774
DzisiajDzisiaj1121
WczorajWczoraj2844
Ten tydzieńTen tydzień1121
Ten miesiącTen miesiąc26752
WszystkieWszystkie3320774
3.235.45.196