Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

richie kotzenposterz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

evanescenceposterz m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Vane prezentuje “Born Again” live, z Wacken Open Air

                     
vaneazx mKrakowski groove metalowy band Vane, zaprezentował nagranie live utworu “Born Again” z tegorocznego Wacken Open Air. Metalowcy z Krakowa wystąpili na Wacken Open Air w ramach międzynarodowego konkursu kapel - Wacken Metal Battle. Konkurując z trzydziestoma zespołami z całego świata, Vane zajął piąte miejsce. Piraci z nadmorskiego Krakowa, 3 września udostępnili na swoim kanale YouTube nagranie live z występu podczas Wacken Open Air.
              
Zespół wystąpił o godzinie 15:00, 31 lipca na Historic Stage. Na nagraniu widać, że nikomu nie przeszkadzała wczesna pora występu. Zespół zebrał pod sceną tłumy fanów metalu, którzy tańczyli, pogowali, moshowali a nawet śpiewali z Marcinem Parandykiem teksty piosenek.
                
https://youtu.be/E0prcfOmxXc
                
Aktualnie Vane pracuje nad nowym materiałem, który zaprezentuje jeszcze w tym roku i trasą koncertową planowana na pierwszą połowę 2020 roku.
                  
W międzynarodowym konkursie, który odbył się podczas Wacken Open Air brało udział 30 zespołów z całego świata. Vane dostał się tam po wcześniejszych krajowych eliminacjach Wacken Metal Battle Poland. Po występie w Niemczech, decyzją jury, Vane zajął piąte miejsce pokonując 25 zespołów z całego świata. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 2 sierpnia o godzinie 14:00. Tegoroczna edycję wygrał Varang Nord z Łotwy.
                
Vane to groove metalowy zespół traktujący w tekstach o złotej erze piratów.
                      
Metalowcy z Krakowa rozpoczęli działalność sceniczną 30 listopada 2018 roku.
                      
27 lipca zespół zagrał na swoim pierwszym festiwalu Uwolnić Muzykę w Środzie Śląskiej.
Kilka dni później, czyli 31 lipca, gościli na jednej ze scen podczas Wacken Open Air a następnego dnia na scenie Lecha podczas Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.
                      
Do występu na Pol’and’Rock Festival zespół zaprosił Krzyśka Śniadeckiego - uzdolniony, młody gitarzysta zagrał z nimi numer “Mutiny”. Gościnnie z Vane występowała też Ewa Pitura z Percival Schuttenbach, która zaśpiewała wspólnie z Marcinem Parandykiem “Spilling Guts”.
122_bluespills_158x600px_eu.gif 120_destruction_158x600px_eu.gif 120_slider_ot.gif 121_primalfear_158x600px_eu.gif

Goście

3327293
DzisiajDzisiaj1140
WczorajWczoraj1386
Ten tydzieńTen tydzień7640
Ten miesiącTen miesiąc33271
WszystkieWszystkie3327293
3.219.167.194