Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 73 sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pestilence poster oba net 1k m

torture fest vol 3 poster m

hitten plakatz m

true thrash fest m

ghost plakatz m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

alterbridge posterb1zyx m

moonspell plakat pion m

annihilator plakat666 b

exumer plakat m

voivod plakatzyx m

deeppurple-poster m

plakat-b1-zpm m

heavy attack posterver final 1 m

hrllhaim plakat poster m

metalowa-wigilia-2019-web-posterzyx m

pol wieku w chaosie poster m

dreamtheater-poster m

rhapsodyoffire-posterb1 m

hammerfall posterb1 m

atropha plakatzzz m

lamb of god i kreator plakat m

mystic festival 2020 m

Vane prezentuje “Born Again” live, z Wacken Open Air

                     
vaneazx mKrakowski groove metalowy band Vane, zaprezentował nagranie live utworu “Born Again” z tegorocznego Wacken Open Air. Metalowcy z Krakowa wystąpili na Wacken Open Air w ramach międzynarodowego konkursu kapel - Wacken Metal Battle. Konkurując z trzydziestoma zespołami z całego świata, Vane zajął piąte miejsce. Piraci z nadmorskiego Krakowa, 3 września udostępnili na swoim kanale YouTube nagranie live z występu podczas Wacken Open Air.
              
Zespół wystąpił o godzinie 15:00, 31 lipca na Historic Stage. Na nagraniu widać, że nikomu nie przeszkadzała wczesna pora występu. Zespół zebrał pod sceną tłumy fanów metalu, którzy tańczyli, pogowali, moshowali a nawet śpiewali z Marcinem Parandykiem teksty piosenek.
                
https://youtu.be/E0prcfOmxXc
                
Aktualnie Vane pracuje nad nowym materiałem, który zaprezentuje jeszcze w tym roku i trasą koncertową planowana na pierwszą połowę 2020 roku.
                  
W międzynarodowym konkursie, który odbył się podczas Wacken Open Air brało udział 30 zespołów z całego świata. Vane dostał się tam po wcześniejszych krajowych eliminacjach Wacken Metal Battle Poland. Po występie w Niemczech, decyzją jury, Vane zajął piąte miejsce pokonując 25 zespołów z całego świata. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 2 sierpnia o godzinie 14:00. Tegoroczna edycję wygrał Varang Nord z Łotwy.
                
Vane to groove metalowy zespół traktujący w tekstach o złotej erze piratów.
                      
Metalowcy z Krakowa rozpoczęli działalność sceniczną 30 listopada 2018 roku.
                      
27 lipca zespół zagrał na swoim pierwszym festiwalu Uwolnić Muzykę w Środzie Śląskiej.
Kilka dni później, czyli 31 lipca, gościli na jednej ze scen podczas Wacken Open Air a następnego dnia na scenie Lecha podczas Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.
                      
Do występu na Pol’and’Rock Festival zespół zaprosił Krzyśka Śniadeckiego - uzdolniony, młody gitarzysta zagrał z nimi numer “Mutiny”. Gościnnie z Vane występowała też Ewa Pitura z Percival Schuttenbach, która zaśpiewała wspólnie z Marcinem Parandykiem “Spilling Guts”.
126_bulletraid_baner2.gif 125_heavy_attack_ad_banner.jpg 124_baner_axe.jpg 123_reklama158X600.gif 128_slayer_158x600px_eu.gif 128_pol-wieku-w-chaosie3.gif

Goście

2664777
DzisiajDzisiaj2917
WczorajWczoraj3045
Ten tydzieńTen tydzień13384
Ten miesiącTen miesiąc76987
WszystkieWszystkie2664777
18.204.48.199