Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 74sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

necronomikon plakatcd m

lucifer plakatb m

plakat necromicon 210x197 hmp m

enforcer plakatcd m

foreigner plakatcd m

mystic festival 2020b m

plakat woa 2020

metalmaniaa 210x297 hmp m

helloweenn 210x297 hmp m

Premiera płyty Inside Again

                   
inside againde mInside Again prezentują nowy singiel z albumu, który nosi tytuł „Nightmode” i ma swoją premierę w dniu dzisiejszym. Utwór nazywa się „Closer”, a ilustruje go stworzony przez Łukasza Lewendę, klip, który jest według autora prawdopodobnie pierwszym na świecie oficjalnym teledyskiem nakręconym tylko i wyłącznie przy pomocy dronów. Teledysk można zobaczyć pod tym linkiem:
https://youtu.be/uGrw9vElcNw
                      
Oprócz „Closer”, album „Nightmode” promowały utwory:
„Cold Dark Summer”: https://youtu.be/GkwvBxyGBb4
oraz „Wired Heart”: https://youtu.be/d6dln1Ftd00
                    
Inside Again to warszawski zespół złożony z doświadczonych muzyków udzielających się w przeszłości w takich grupach jak Annalist, Soulburners, Mothernight, Ił-62, Benedek czy Experience. „Nightmode” to konglomerat elementów metalu, rocka, elektroniki i brzmień instrumentów etnicznych obrazujący szaloną podróż przez noc zamkniętą w 9 kompozycjach.
                    
Całość opatrzona oprawą graficzną nawiązującą do poszczególnych utworów i tworzącą spójny obraz z muzyką i tekstami opisującymi cały wachlarz emocji i zdarzeń, których można doświadczyć między zachodem a wschodem słońca.
                      
Łukasz Naumowicz, gitarzysta i współzałożyciel Inside Again tak mówi o nowym wydawnictwie:
„Z dumą i niekłamaną radością przedstawiamy pierwszy z obrazków które są zapowiedzią naszego nowego wydawnictwa pt. „Nightmode”. W najbliższych tygodniach poprzedzających premierę płyty pokażemy kolejne klipy, a każdy z nich będzie odmienny zarówno w warstwie wizualnej jak i muzycznej. Płyta została nagrana i wyprodukowana w warszawskim studio EFEKTURA przez basistę Krisa Wawrzaka i Piotra Boguckiego. Warstwą graficzną albumu zajął się Artur Szolc nasz perkusista. Utwór „Wired Heart” jest jedną z dziewięciu opowieści o tym co może się przydarzyć nocą, tą najbardziej klimatyczną w warstwie muzycznej i jednocześnie ściśle nawiązująca do oprawy graficznej albumu. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim którzy brali udział w tworzeniu niniejszego lyric video, w szczególności ekipie efektura studio”.
                        
Perkusista zespołu, Artur Szolc dodaje:
„Muzyka zawarta na albumie to nastrojowy klimatyczny rock podany w różnych tempach, metrach i harmoniach ocierających się o brzmienia gotyckie, artrockowe, darkelectro oraz nawet metalowe. Prawdziwa uczta dla tzw. klimaciarzy”
                          
Tracklista wydawnictwa „Nightmode” przedstawia się następująco:
1. Sunset
2. Cold Dark Summer
3. Roads
4. Gasoline
5. Closer
6. Tonight
7. Wired Heart
8. Liar King
9. Sunrise
                    
Już 19 marca zespół zagra koncert promocyjny w warszawskim klubie Progresja.
                    
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/497855424476680/
                    
Album „Nightmode” w wersji CD oraz winylowej można kupić pod tym linkiem:
http://bit.ly/InsideAgain
128_necronomicon_baner_hmpzzz_b.png 125_black_river_votum_anvision_martde.gif 124_nightwish_158x600px_eu.gif 122_velesar_reklama_hmp.png 123_burningwitches_158x600px_eu.gif

Goście

3010135
DzisiajDzisiaj991
WczorajWczoraj1801
Ten tydzieńTen tydzień991
Ten miesiącTen miesiąc10367
WszystkieWszystkie3010135
3.230.76.196