Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 74sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

necronomikon plakatcd m

lucifer plakatb m

plakat necromicon 210x197 hmp m

enforcer plakatcd m

foreigner plakatcd m

mystic festival 2020b m

plakat woa 2020

metalmaniaa 210x297 hmp m

helloweenn 210x297 hmp m

Cradle Of Filth wystąpi we Wrocławiu

                      
cradle of filthkorona mBrytyjczycy z Cradle Of Filth ponownie zaprezentują się w Polsce. Niepowtarzalna w swoim fachu grupa powróci w czerwcu do naszego kraju! Cradle Of Filth szykują się właśnie do wydania nowego albumu, którego premierę przewidują jeszcze w tym roku. Szczegóły wydawnictwa nie zostały na razie ujawnione.
 
                  
Cradle Of Filth wystąpi już 16 czerwca bieżącego roku we wrocławskim klubie A2! Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy 13 marca (piątek) o godz.: 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net
                            
Cradle Of Filth (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki:
Wychodząc od uwielbienia dla Bathory, Celtic Frost i Mercyful Fate niewielki wzrostem, za to wielki charyzmą, głosem i inteligencją Daniel Lloyd Davey w świecie metalu znany jako Dani Filth, stworzył pod szyldem Cradle Of Filth zespół absolutnie wyjątkowy o z miejsca rozpoznawalnym stylu. Zespół, który grając tak ekstremalną muzykę, osiągnął wielki komercyjny sukces. A nawet namówił do współpracy Douga Bradleya!
Na poważnie przygoda Daniego z metalową ekstremą zaczęła się w 1991 roku, gdy Cradle Of Filth się narodził. Trzy lata później ukazała się kultowa dziś debiutancka płyta "The Principle of Evil Made Flesh". Wampiryczne fascynacje i oscylujący wokół mrocznej tematyki image, zaowocowały określeniem kapeli Wampirami z Suffolk. Inna cecha charakterystyczna grupy to przerażający wokal Daniego oraz jego teksty. Czasem są efektem wyobraźni wokalisty, czasem oparte są na dziełach literackich i historycznych opracowaniach.
Popularne Kredki przechodziły w karierze parę kryzysów i jeszcze więcej zmian składu. Ale mniej więcej od czasu ukazania się albumu "Hammer of the Witches" wszystko układa się znakomicie, a na żywo zespół prezentuje się wybornie. Co ważne, od 2014 roku skład Cradle Of Filth się nie zmienia i Daniemu towarzyszą w studiu oraz na scenie Czesi Martin "Marthus" Škaroupka (perkusja) i Marek "Ashok" Šmerda (gitara), Szkot Daniel Firth (gitara basowa) i Anglik Richard Shaw (gitara).
http://www.cradleoffilth.com/
https://www.facebook.com/cradleoffilth/
https://www.youtube.com/watch?v=DNRIaeg6EyY
                        
Zagrają:
CRADLE OF FILTH (Wielka Brytania) black metal, metal symfoniczny, metal gotycki
Kiedy: 16 czerwca (wtorek) 2020
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                    
Bilety będą dostępne już w ten piątek (13 marca) od 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net
                              
Zaprasza
Knock Out Productions    
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
122_velesar_reklama_hmp.png 125_black_river_votum_anvision_martde.gif 124_nightwish_158x600px_eu.gif 123_burningwitches_158x600px_eu.gif 128_necronomicon_baner_hmpzzz_b.png

Goście

3009992
DzisiajDzisiaj848
WczorajWczoraj1801
Ten tydzieńTen tydzień848
Ten miesiącTen miesiąc10224
WszystkieWszystkie3009992
3.230.76.196