Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

metalmaniaa 210x297 hmp m

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloweenn 210x297 hmp m

mystic festivalzz m

 

Nowy singiel Paradise Lost

            
paradise lostazq mNowy album Paradise Lost, „Obsidian” mial niedawno swoją premierę. Zespół opublikował trzeci singiel z płyty, czyli utwór zatytułowany „Darker Thoughts”. Video do utworu można obejrzeć pod tym linkiem: https://youtu.be/URJH3ZJzxB0 Wokalista zespołu, Nick Holmes tak mówi o nowy singlu:
                    
„Jest to utwór składający się z dwóch części i został pierwotnie zaplanowany jako intro. Powstał już na samym końcu procesu pisania utworów na „ Obsidian ”. W rezultacie jest to jedna z bardziej spontanicznych rzeczy na albumie. Utwór opowiada o wyborze złej drogi i o radzeniu sobie z konsekwencjami niewłaściwych decyzji ”.
                  
O tym, że zespół zdecydował się nie przesuwać premiery wydawnictwa w związku z kryzysem związanym z COVID – 19, Holmes mówi tak:
                  
„W dobie panującego globalnego kryzysu, w momencie kiedy COVID - 19 dotknął w zasadzie wszystkich, w tym oczywiście branżę muzyczną, nasza wytwórnia, Nuclear Blast, zaproponowała nam przełożenie premiery na bardziej stabilny czas w tym roku. Biorąc to pod uwagę fakt, że odbiór muzyki na żywo jest obecnie całkowicie niemożliwy, podjęliśmy decyzję o nieprzekładaniu premiery naszego nowego albumu. Nasi fani nie chcieliby czekać. Muzyki można słuchać praktycznie w każdych okolicznościach, dlatego data wydania, czyli 15.maja, jest jak najbardziej aktualna, i mamy szczerą nadzieję, że nasz nowy album pomoże fanom podnieść się na duchu i będzie swojego rodzaju światłem w ciemności w tych niepewnych czasach! Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie przez lata i do zobaczenia na koncertach już niebawem.”
                    
Tacklista "Obsidian" przedstawia się następująco:
1. Darker Thoughts
2. Fall From Grace
3. Ghosts
4. The Devil Embraced
5. Forsaken
6. Serenity
7. Ending Days
8. Hope Dies Young
9. Ravenghast
                    
Album można nabyć pod poniższym linkiem: https://bit.ly/PLObsid
126_paradiselost_158x600px_eu.gif 125_vader_158x600px_eu.gif 127_sbaton_158x600px_eu.jpg

Goście

3135243
DzisiajDzisiaj126
WczorajWczoraj2528
Ten tydzieńTen tydzień7704
Ten miesiącTen miesiąc67258
WszystkieWszystkie3135243
18.207.254.88