Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

richie kotzenposterz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

evanescenceposterz m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

 

Nowy album AnVision "Love & Hate" na winylu w dwóch wersjach

                      
anvisionmn mNajnowszy album AnVision "Love & Hate" jest bardzo wysoko oceniany przez ważne polskie i europejskie media muzyczne, znakomite recenzje i liczne wywiady ukazały się już od czasu kwietniowej premiery m.in w holendeskim Aardschok, włoskim Vero Rock czy polskim HMP i wielu innych. Możecie je szczegółowo prześledzić m.in. na fanpagu zespołu www.facebook.com/anvisionband.
                       
W związku z tak dużym zainteresowaniem krążkiem oraz zawartym na nim materiałem muzycy AnVision postanowili wydać również jego wersję dla kolekcjonerów i fanów ceniących sobie tak modne i cenione ostatnio wydawnictwa winylowe. W tych dniach ukazały się więc dwie edycje, standardowa 180 gramowa z rozkładaną okładką i bardzo specjalna limitowana wersja (jednie 100 szt),numerowanego,certyfikowanego i podpisanego przez muzyków białego winyla również z rozkładaną okładką. Do zamówienia w skelpie AnVision https://www.anvision.net/store . Płyta w tej wersji wkrótce trafi także do sklepów w Polsce i Europie.
120_slider_ot.gif 120_destruction_158x600px_eu.gif

Goście

3248292
DzisiajDzisiaj1054
WczorajWczoraj2320
Ten tydzieńTen tydzień6320
Ten miesiącTen miesiąc34897
WszystkieWszystkie3248292
3.227.235.23