Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

richie kotzenposterz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

evanescenceposterz m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

 

T.DAY z nowym singlem "Proste Słowa"

                        
tdaymn mPrzez prawie 30 lat koncertował jako basista z wieloma artystami i zespołami takimi jak: Mr.Pollack , Taurus , Seven B , Gienek Loska , Jacek Dewódzki , Delhy Seed , Steel Velvet. Od 2017 roku tworzy własne utwory oraz teledyski, zapraszając do współpracy różnych wokalistów i instrumentalistów. Pasja do muzyki jest dla niego najważniejsza, nie zamyka się w jednym gatunku, choć najbliższy jest mu rock'n'roll. Uwielbia pracę w studiu , aranżowanie i tworzenie nowych brzmień. Wszystkie produkcje można zobaczyć na jego kanale You Tube.
              
T.Day: "Proste słowa" jest piosenką "drogi", która traktuje o tym co w życiu dla mnie najważniejsze. Lubię klimaty country i southern rocka, więc muzycznie do nich nawiązuje. Utwór jest w całości mojego autorstwa więc czułem, że tym razem ja muszę go zaśpiewać, jest bardzo osobisty. W nagraniach wzięli udział moi przyjaciele czyli Gerard Niemczyk (dr) , Adrian Gwożdziowski (g) i Magda Szlęzak (voc)".
                
120_slider_ot.gif 120_destruction_158x600px_eu.gif

Goście

3248169
DzisiajDzisiaj931
WczorajWczoraj2320
Ten tydzieńTen tydzień6197
Ten miesiącTen miesiąc34774
WszystkieWszystkie3248169
3.227.235.23