Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Nocny Kochanek - Alkustycznie

                      
nocny kochanek alkustycznie okladkaabc mNocny Kochanek to zespół, który od początku istnienia stawiał przede wszystkim na koncerty i bezpośredni kontakt z fanami. Muzycy od lat uwzględniają w swoich trasach małe miejscowości, aby każdy wielbiciel ich grania, mógł doświadczyć kochankowej energii ze sceny na własnej skórze. W 2019 roku podczas "Trasy w Ciemność" Zdrajcy Metalu zagrali 100 koncertów po czym ogłosili krótki, zasłużony urlop. Niestety ze względu na pandemię nieco się on przedłużył…
Z tego samego powodu Jurek Owsiak musiał poinformować wszystkich fanów Pol'and'Rocka, że 26. edycja festiwalu nabierze nowego charakteru. Najpiękniejszą Domówkę Świata poprzedziły serie materiałów wideo, na których pojawił się także Nocny Kochanek. Muzycy na potrzebę Domowej Orkiestry i w odpowiedział na apel Jurka stworzyli akustyczną wersję kompozycji "Andżeju" nie wychodząc ze swoich domów. Praca nad nową aranżacją kultowego już Andżeja spodobała się Zdrajcom Metalu tak bardzo, że 1 maja opublikowali mini koncert pod typowo kochankową nazwą - Nocny Kochanek Alkustycznie.
Po wydaniu "Hewi Metalu" numer "Zaplątany" szybko stał się ulubieńcem publiczności, entuzjastyczne reakcje można było obserwować także, kiedy do setlisty włączono "Dziewczynę z kebabem". Aktualnie jednym z najbardziej wyczekiwanych kawałków koncertowych Kochanka jest "Koń na białym rycerzu". Nic więc dziwnego, że klimatyczne aranżacje dobrze już wszystkim znanych kompozycji spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów kapeli. A Nocny Kochanek postanowił znowu zrobić im dobrze (dobór słownictwa – nieprzypadkowy) i rozszerzyć swoją akustyczną ofertę oraz wydać ją na płycie.
Album "Nocny Kochanek Alkustycznie" jest dostępny do kupienia w preorderze od 17 sierpnia 2020. Na płycie znajdziemy 10 utworów w nowych wersjach. Wśród nich pojawi się "Poniedziałek", "Zdrajca Metalu" czy "Pierwszego nie przepijam".
Płytę można zamówić w sklepie internetowym Zdrajców Metalu, pod adresem:
Chociaż zespół chciałby powoli zacząć się szykować do jesiennej trasy koncertowej, sytuacja w kraju i na świecie na to nie pozwala. Jednak Nocny Kochanek obiecuje, że w związku z premierą Alkustycznej płyty przygotował dla fanów specjalną niespodziankę, która jeszcze pozostaje tajemnicą.
131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3557956
DzisiajDzisiaj465
WczorajWczoraj661
Ten tydzieńTen tydzień2929
Ten miesiącTen miesiąc9218
WszystkieWszystkie3557956
3.237.205.144