Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Posłuchaj nowego utworu Lucifer

                  
luciferaaa mKompozycja Toma Waitsa w interpretacji szwedzkiej grupy jest już dostępna na Spotify. „Dirt In the Ground” w wykonaniu Lucifer ukazał się 28 sierpnia za pośrednictwem wytwórni Century Media Records. Przypominamy, że premierowy singiel zespołu jest też już dostępny w wersji fizycznej, w limitowanym nakładzie 1000 sztuk!
                      
Lucifer – „Dirt In The Ground” na Spotify
https://open.spotify.com/album/7ijtKSAboxeYo9tYiaUjCY?highlight=spotify:track:1vkdBEHZvUcTa940InkF9U
                  
Na polski koncert Lucifer zapraszamy już 16 lutego 2021 roku do poznańskiego klubu U Bazyla. Grupa wystąpi w naszym kraju w ramach trasy promującej ich najnowsze wydawnictwo –„Lucifer III” (Century Media Records).
            
Bilety na koncert dostępne są na: SKLEP KNOCKOUT
                       
Lucifer (Niemcy/Szwecja) heavy rock, old school rock:
Muzyka w życiu Johanny Sadonis odgrywa ogromną rolę. Nie dość, że jest wokalistką i kompozytorką, to jeszcze działała jako didżejka. Pracowała też w wytwórni płytowej Century Media, więc zna meandry biznesu muzycznego z każdej strony. W 2014 roku założyła w Berlinie formację Lucifer, której drugim kołem napędowym jest od jakiegoś czasu legenda death metalu i hard rocka, Nicke Andersson.
Lucifer powstał na gruzach formacji The Oath, która rozpadła się niespodziewanie dla Sadonis, pokładającej w niej spore nadzieje. W pierwszym okresie istnienia nowego zespołu wokalistkę wspierał znany z Cathedral gitarzysta Gaz Jennings, a wydawniczo należąca do Lee Doriana Rise Above Records, która wydała w 2015 roku pierwszego singla "Anubis". Później przyszedł występ na festiwalu Roadburn i koncerty w Niemczech. Wiosną pojawił się album "Lucifer I", a krótko po tym nastąpiła trasa po USA. Pod koniec 2016 roku w życiu artystycznym i zawodowym Johanny pojawił się Nicke, przez co historia Lucifer dostała gwałtownego przyspieszenia. W składzie pojawiła się jeszcze dwójka Szwedów: gitarzyści Martin Nordin (Dead Lord) i Linus Björklund, którzy uzupełniają obecne wcielenie kapeli.
Lucifer to oldschoolowo, naturalnie brzmiący zespół, stylistycznie zakorzeniony przede wszystkim w późnych latach 60. i 70. Hołd ówczesnej estetyce oddaje również wizualnie poprzez stroje i teledyski. Drugi album, zatytułowany po prostu "Lucifer II", wydał były pracodawca Johanny, wspomniana wytwórnia Century Media. Lucifer promując go, zawitał również do Polski.
                          
Year Of The Goat (Szwecja) doom, doom rock, heavy metal:
Year Of The Goat to szwedzki sekstet, który powstał w 2006 roku w mieście Norrköping. Tym samym, z którego pochodzi Marduk oraz kilku światowej sławy przedstawicieli sportów zimowych.
W przeciwieństwie do kapeli Morgana tworzący sekstet panowie: Thomas Sabbathi (wokal, gitara), Jonas Mattsson (gitara), Linus Lundgren (gitara), Daniel Melo (perkusja), Joona Hassinen (gitara basowa) i Pope (mellotron, wokal), nie upodobali sobie w muzyce diabelskiej wściekłości i bluźnierczości oraz opętańczych temp, lecz składają pokłony rockowi, a zwłaszcza temu z okultystycznym podszyciem, z lat 60. i 70. Można tu przytoczyć nazwy Black Sabbath, Pentagram, Coven, Black Widow jako punkt odniesienia, a ze współczesnych można chyba dodać do wyliczanki Ghost.
Muzycy Year Of The Goat, jak na Szwedów przystało, mają wyjątkowy dryg do pisania melodii, a ich kompozycje urzekają fantastycznym ciepłym brzmieniem. Doceniono ich już za debiutancki album. "Angel's Necropolis" otrzymał nagrodę angielskiego "Metal Hammera".
                                        
Zagrają:
LUCIFER (Niemcy/Szwecja) heavy rock, old school rock
+
Year Of The Goat (Szwecja) doom, doom rock, heavy metal
                  
Kiedy: 16 lutego (wtorek) 2021
Gdzie: Poznań @ Klub „U Bazyla”, ul. Norwida 18a
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                      
Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
http://ebilet.pl/
121_axe_crazy_baner.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 120_slider_ot.gif

Goście

3557963
DzisiajDzisiaj472
WczorajWczoraj661
Ten tydzieńTen tydzień2936
Ten miesiącTen miesiąc9225
WszystkieWszystkie3557963
3.237.205.144