Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Premiera filmu „Roger Waters: Us + Them”

                        
roger waterscba mTo monumentalna kronika trasy koncertowej kultowego członka grupy Pink Floyd. Film w reżyserii Seana Evansa oraz legendarnego członka grupy Pink Floyd, Rogera Watersa. Premiera wydawnictwa na Blu-ray™, DVD, CD oraz albumie winylowym 2 października. Roger Waters: Us + Them:
                
Sony Music Entertainment prezentuje premierę wydawnictwa ROGER WATERS: US + THEM, które już od 2 października dostępne jest na Blu-ray, DVD, CD i albumie winylowym. ROGER WATERS: US + THEM to monumentalna kronika trasy koncertowej kultowego członka grupy Pink Floyd, która odbyła się w latach 2017-2018. ROGER WATERS: US + THEM jest również dostępny na platformach cyfrowych
                    
US + THEM prezentuje w oszałamiającej formie potężną dawkę muzyki założyciela, autora tekstów, kompozytora i członka Pink Floyd. Podkreśla przesłanie dotyczące praw człowieka, wolności i miłości. Film oparty na Jego wielkiej światowej trasie koncertowej w latach 2017-2018 obejmującej łącznie 156 koncertów dla 2,3 miliona ludzi na całym świecie, zawiera klasyczne utwory z albumów „The Dark Side of the Moon”, „The Wall”, „Animals”, „Wish You Were Here”, a także z najnowszej płyty Watersa „Is This The Life We Really Want?”
Film wyreżyserowany przez Seana Evansa i Rogera Watersa pokazuje, jak to wszystko się odbyło. Wykorzystując najbardziej innowacyjną technologię cyfrową i dźwiękową przedstawia serię zapierających dech w piersiach wrażeń wizualnych, dźwiękowych i sensorycznych. Zabiera publiczność w pełną emocji, prowokującą do myślenia podróż.Waters z całą moca udowadnia, iż w istocie całym sercem jest muzycznym aktywistą i jednym z najbardziej zagorzałych komentatorów politycznych swoich czasów. Poświęcił swoje życie walce z tymi, którzy chcą kontrolować nasze życie i zniszczyć naszą planetę.
                
The Happiest Days Of Our Lives/Another Brick In The Wall, Part 2...
https://www.youtube.com/watch?v=gV0_C4dN-kk&feature=emb_logo
                      
„Welcome to the Machine” oraz „Another Brick in the Wall Part II” to surowe przypomnienie ponurych ostrzeżeń o wyobcowaniu, wysiedleniu, chciwości, cierpieniu, zniszczeniu i stracie. które dał nam dziesięciolecia temu.Ludzkiej strony autora piosenek nie można zobaczyć wyraźniej niż w „Wish You Were Here” - chociaż przedstawia tu ponury obraz świata, ostatecznie jego przesłaniem jest nadzieja w jedności i miłości. US + THEM oddaje bliskie relacje Watersa z jego zarówno młodymi, jak i starymi fanami oraz wyjątkowy związek, jaki łączy go z publicznością.
Jeśli „Animals” uznać za orwellowski, to „ The Wall” jest prosto z Bułhakowa - Waters swoim wezwaniem do działania ostrzega nas przed obydwoma.
Film ROGER WATERS: US + THEM jest obecnie dostępny na platformach cyfrowych w jakości 4K, HD i SD Digital. Materiał nakręcony został podczas koncertu w Amsterdamie oraz podczas występów artysty w Wielkiej Brytanii. Na Blu-Ray i DVD widzowie otrzymają dostęp do zupełnie nowej post-fabularnej zawartości, w tym do krótkometrażowego filmu dokumentalnego A Fleeting Glimpse oraz dodatkowych utworów koncertowych („Comfortally Numb” i „Smell the Roses”).
120_slider_ot.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif

Goście

3558604
DzisiajDzisiaj85
WczorajWczoraj500
Ten tydzieńTen tydzień3577
Ten miesiącTen miesiąc9866
WszystkieWszystkie3558604
3.232.96.22