Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 78sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

legendy metaluiuy m

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

vdgg plakat nowe daty m

steelpanther 2022pol m

 

Zwiastun płyty CD “LIVE 2019” zespołu KAT & Roman Kostrzewski

                       
kat roman kostrzewskidoz mPłyta zawiera 13 utworów, które zespół zaprezentował podczas ubiegłorocznej udanej trasy “Legendy Metalu”. Krążek powstał dzięki przypadkowi. Organizatorzy trasy nosili się z zamiarem utrwalenia dźwięku i obrazu wszystkich zespołów uczestniczących na koncertach, które zaplanowano na grudzień 2019 r. Te występy jednak się nie odbyły.
                      
Pozostały jedynie robocze ślady jakie dokonał akustyk Tomasz “Owca” Nowacki, podczas występu we Wrocławiu. O ich istnieniu zespół dowiedział się wiosną, gdy w wyniku decyzji Rządu, wszystkie planowane występy zostały odwołane.
                    
Chociaż nagrań nie dokonano w sposób idealny, mają swój niezaprzeczalny urok i energię charakterystyczną dla żywych wykonań. Stanowią miłą pamiątkę jaką zespół pragnie zaoferować swojej publiczności.
                  
Miksem i Masteringiem zajął się Roman Kostrzewski.
                      
Dostępność płyty w sprzedaży będzie miała miejsce z końcem października 2020r. za pośrednictwem stron https://shop.kat-rk.pl i https://katromankostrzewski.bandcamp.com/
140_fatum-158x600-singiel.png

Goście

3638667
DzisiajDzisiaj256
WczorajWczoraj628
Ten tydzieńTen tydzień2911
Ten miesiącTen miesiąc10745
WszystkieWszystkie3638667
3.236.170.171