Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 76sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Nowy singiel Lunatic Soul

                           
lunatic souldoz m„Navvie”- taki tytuł nosi nowy singiel z nadchodzącego albumu Lunatic Soul, zatytułowanego „Through Shaded Woods”. Klip do utworu można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/ZsaTPrnafRs
Mariusz Duda przybliża tematykę utworu:
                        
„Pisane po polsku "Nawie" a po angielsku "Nav" to inaczej słowiańskie zaświaty, również określenie dusz zmarłych. Jest mi więc bardzo miło powitać wszystkich w moich muzycznych zaświatach. Najnowszy album Lunatic Soul "Through Shaded Woods" mówi o wydostaniu się z nich, o przejściu na drugą stronę, o drugiej szansie, o powrocie do życia.
              
Obecne na grafice płyty i w najnowszym teledysku "tańczące dusze" sprawiają, że świat zmienia swój kolor na zielony. A kolor zielony to kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. W tych niezwykle trudnych czasach życzę dzisiaj każdemu z nas przede wszystkim uzdrowienia, nadziei i wolności”.
                  
Na nowym albumie Mariusz Duda zabiera słuchaczy w muzyczną podróż zainspirowaną skandynawskim i słowiańskim folkiem.
                  
„Chciałem nagrać płytę dynamiczną, na której dużo się dzieje i gdzie mamy sporą dawkę muzyki związanej z transowym, mrocznym folkiem. Znalazły tu ujście wszystkie moje inspiracje m.in. Dead Can Dance czy szwedzką Hedningarną.
                  
„Shaded Woods” to nasze najgorsze traumy i koszmary, to nasze najtrudniejsze życiowe momenty. To również symbolika naszych obecnych, trudnych czasów. Przejście przez tan mroczny las ma symbolizować ich przezwyciężenie. Mam nadzieję, że ten nowy utwór, jak i cała nadchodząca płyta, będzie taką pochodnią, która nie dość, że pomoże nam oświetlić mrok, to jeszcze przyda się do odganiania potworów.”
                
Singiel „Navvie” jest dostępny na platformach cyfrowych i w serwisach streamingowych:
https://ffm.to/nagie
                
Siódmy album Lunatic Soul - „Through Shaded Woods” ukaże się 13 listopada 2020 roku w wersji podstawowej i rozszerzonej. Album można zamawiać w przedsprzedaży już teraz pod tym linkiem:
http://bit.ly/LSWoods
121_axe_crazy_baner.gif 131_ot1020.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3527365
DzisiajDzisiaj323
WczorajWczoraj779
Ten tydzieńTen tydzień3065
Ten miesiącTen miesiąc37512
WszystkieWszystkie3527365
3.238.184.78