Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Queen z milionem odtworzeń i dziesiątym numerem jeden

                          
queenabd mZespół Queen otrzymał nagrodę Million-Air w trakcie 2020 BMI London Awards – to wyróżnienie przyznawane artystom z Wielkiej Brytanii oraz Europy, których liczba odtworzeń w radiu przekroczyła milion. Grupa świętuje także dziesiąty w karierze numer jeden na brytyjskich listach sprzedaży.
              
Queen w tym roku otrzymało aż trzy wyróżnienia w ramach Million-Air awards: za utwory „Crazy Little Thing Called Love” – 7 mln odtworzeń w radiach, 40 lat na airplayu; „We Will Rock You” – 7 mln odtworzeń w radiach, 40 lat na airplayu; „We Are The Champions” – 6 mln odtworzeń w radiach, ponad 34 lata na airplayu. Łączna liczba odtworzeń trzech nagrodzonych singli to zachwycający wynik 20 milionów!
              
Nagrody zbiegły się z innym sukcesem – album „Live Around The World” trafił na szczyt list sprzedaży w UK. To pierwszy taki wynik od 1995 roku, kiedy to na najwyższej pozycji znalazło się wydawnictwo „Made in Heaven”. Łącznie to już 10. album Queen na pierwszej pozycji zestawienia. „Live Around The World” to kompilacja z najlepszymi nagraniami koncertowymi ostatniej dekady, w trakcie której legendarna grupa koncertowała z Adamem Lambertem.
                  
Brian May i Roger Taylor tak zareagowali na wieści o nagrodach: – Cóż za miła niespodzianka! Bardzo wiele dla nas znaczy, że nasza muzyka wciąż dociera do odbiorców. A teraz trafia do zupełnie nowego pokolenia fanów rocka. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieć okazję do spotkań na żywo.
120_slider_ot.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif

Goście

3557946
DzisiajDzisiaj455
WczorajWczoraj661
Ten tydzieńTen tydzień2919
Ten miesiącTen miesiąc9208
WszystkieWszystkie3557946
3.237.205.144