Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Nowa płyta Harissy wyruszy w świat

                
harissa m-art mJedna ze znakomicie zapowiadających się grup rockowych tarnowska Harissa szykuje się do wydania kolejnej płyty. Po świetnym krążku "AntyRaj", który pozwolił grupie zaznaczyć się na rynku, rozpoczęły się prace w studio nad nowym krążkiem i już niedługo poznamy jego tytuł. Zanim jednak to nastąpi, to miło jest nam poinformować, że promocji powstającej właśnie płyty już podjęły się dwie holenderskie firmy Big Bad Wolf Records oraz Headbangers Records.
Brzmienie i poziom zespołu, zaważył na decyzji o szerokiej prezentacji na rynkach Holandii, Belgii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, prowadzone są też rozmowy w kierunku poszerzenia współpracy z promotorami na całym świecie. Pierwszy krok do pojawienia się twórczości Harissy poza Polską został właśnie zrobiony, a na tym nie poprzestaje management zespołu agencja M-ART. W Polsce natomiast promować zespół i jego nową płytę będzie projekt M-ART Mundus łączący magazyn, strony muzyczne i promocję medialną z koncertową współpracą międzynarodową i managementem.
121_axe_crazy_baner.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 120_slider_ot.gif

Goście

3557992
DzisiajDzisiaj501
WczorajWczoraj661
Ten tydzieńTen tydzień2965
Ten miesiącTen miesiąc9254
WszystkieWszystkie3557992
3.237.205.144