Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Uriah Heep „Fifty Years In Rock” super deluxe box set

                            
uriah heep moxset explodedpackshot mZawiera 23 płyt CD (w tym 4 CD stworzone pod kuratelą oryginalnego składu grupy: Mick Box, Ken Hensley, Paul Newton & Lee Kerslake). Data wydania: 30.10.2020. https://uriahheep.lnk.to/50YIRPR
30 października 2020 r. BMG z dumą zaprezentuje wyjątkowe wydawnictwo: Uriah Heep Fifty Years In Rock.
                        
Brytyjska legenda, zespół Uriah Heep należy do wielkiej czwórki hard rocka, razem z Led Zeppelin, Deep Purple i Black Sabbath. Z pewnością jest także jednym z najbardziej ciekawych zespołów w historii – tak pod kątem muzyki, jak i tekstów.
                      
Tym wielkim i ambitnym projektem, którym jest super deluxe box set, zespół świętuje 50. lecie swojej kariery. Box został stworzony w ścisłej kolaboracji z członkami z oryginalnego składu zespołu: Mick Box, Ken Hensley, Paul Newton i Lee Kerslake.
                        
Ten pięknie prezentujący się box set zawiera wszystkie oryginalne albumy grupy na CD oraz 4 CD, które zostały skompilowane przez oryginalnych członków zespołu. Zestaw zawiera również album “The Magician’s Birthday”, zremasterowany przez Andy’ego Peasrce’a, znanego ze współpracy z m.in. Lou Reedem i Black Sabbath.
                        
‘Ten box set przepełnia mnie dumą i zabiera w muzyczną podróż, która mi się marzyła. My nadal jesteśmy na tej magicznej wycieczce, ale móc dotrzeć do 50. lecia naszej działalności to niezwykłe osiągnięcie, z którego jesteśmy dumni. To była jazda jak na kolejce górskiej, która jak widać nadal trwa i nie widać jej końca, więc z dumą obchodzimy nasze 50.te urodziny tym niezwykłym box setem, nad którego powstaniem bardzo mocno pracowało całe BMG. Przy okazji wspominamy tych wszystkich muzyków, którzy poszli do rock’n’rollowego nieba, a którzy byli częścią tej fantastycznej przygody. Szczęśliwe dni!’ mówi Mick Box.
                      
“Siedzę sobie tuż przed moimi 75. urodzinami, z przyjemnością myślami przeskakuję te 50 lat wstecz, kiedy ja, Mick, David, Gary i Lee byliśmy tuż przed czymś wielkim!
Teraz to będzie jeszcze łatwiejsze patrząc na ten niezwykły box set, który stworzyło BMG, żeby świętować ten muzyczny kamień milowy. To idealny hołd złożony grupie, która tyle osiągnęła, Mickiemu i chłopakom, którzy nadal ciągną tę legendę, no i oczywiście wszystkim Wam, którzy to umożliwiliście. Ogromne i szczere podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.” - Ken Hensley.
                        
Przywołując czasy, kiedy rock progresywny, hard rock I heavy metal współistniały w erze wielkich przełomów muzycznych, box set pozwala prześledzić ewolucję Uriah Heep. Od początkujących, niedoświadczonych muzyków studyjnych, którzy mieli do udowodnienia światu wszystko, do wielkich gwiazd rocka.
                                
Zespół sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świecie, Uriah Heep to inspiracja dla niezliczonej ilości zespołów metalowych. Żeby wymienić tylko te najbardziej znane: DIO, King Diamond, czy także Krokus, Demons & Wizards, Fifth Angel, Axel Rudi Pell, a nawet A-ha. Wszyscy oni wymieniają Uriah Heep jako osobistą inspirację, a W.A.S.P., Tesla, czy Blackmore’s Night nagrywali ich utwory.
                                
Uriah Heep nadal jest w trasie i tworzy w składzie z członkiem założycielem Mickiem Boxem, a Ken Hensley nagrywa i koncertuje z powodzeniem, jako artysta solowy.
Fifty Years In Rock godnie świętuje wyjątkową twórczość, tego unikalnego zespołu, który doczekał się wielu naśladowców, ale któremu nikt nie dorównał. Tym box setem Uriah Heep obchodzi 50. lecie!
                      
Przedsprzedaż box setu Uriah Heep Fifty Years In Rock na stronie: https://uriahheep.lnk.to/50YIRPR
                        
Wyłącznie na stronie zespołu jest dostępna wersja z koszulką oraz podpisaną kartą.
                          
Uriah Heep – 50 Years In Rock Deluxe Boxset
                      
Zawiera:
23 płyty CD (wszystkie albumy), w tym 4 albumy CD skompilowane przez członków zespołu z oryginalnego składu + płyta winylowa The Magician’s Birthday.
Każda z 4 płyt dodatkowych zawiera kompilację wybranych utworów Uriah Heep, które wybrali członkowie zespołu z oryginalnego składu:
wybór Kena Hensley’ego: 14 utworów,
wybór Lee Kerslake’a: 14 utworów,
wybór Mick’a Box’a: 15 utworów,
wybór Paul’a Newton’a: 14 utworów.
The Magician’s Birthday w wersji winylowej, to album, którego okładkę specjalnie na tą okazję przerobił Roger Dean.
64 stronicowa książka zawiera materiały z archiwum zespołu.
Zawiera nowe notatki wykonane przez członków z oryginalnego składu oraz aktualną oś czasu składu zespołu.
2 kartki z grafiką Roger‘a Dean’a, w tym przerobiona okładka Magician’s Birthday oraz Demons And Wizards.
Zawiera wszystkie albumy studyjne oraz album koncertowy Live ’73.
                    
Format : Super Deluxe Box Set
Cat No. BMGCAT463BOX
Barcode: 4050538607376
129_evangelist_banner158x600px.jpg 131_ot1020.gif 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3559156
DzisiajDzisiaj53
WczorajWczoraj584
Ten tydzieńTen tydzień53
Ten miesiącTen miesiąc10418
WszystkieWszystkie3559156
54.208.73.179