Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 76sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Premiera ACDC „Power Up”

                  
acdcccc mTakie chwile zdarzają się w naszym życiu zbyt rzadko, żeby je ominąć. Po 6 latach od świetnego krążka „Rock or Bust”, AC/DC wracają z nową siłą. „Power Up” to krążek, który już od pierwszych chwil fani odebrali bardzo entuzjastycznie. Wystarczy zajrzeć w sekcje komentarzy pod newsami o płycie w mediach społecznościowych, albo grupy zrzeszające polskich fanów. Dziennikarze też nie czekali i już dziś można przeczytać recenzje w czołowych gazetach i portalach.
Stacje radiowe także są na posterunku, racząc nas pierwszymi singlami – „Shot in the Dark” oraz „Realize”, a od dziś także pozostałym kawałkami. Ta płyta to niesamowity pokaz, że mimo wielu lat na scenie, ciągle można porywać tłumy.
                  
AC/DC - Shot In The Dark www.youtube.com/watch?v=54LEywabkl4 13. listopada w ręce fanów dotarła już płyta. Ale na tym poziom skomplikowania operacji zakupowej się nie kończył. Mógł to być krążek CD w digipaku, specjalna grająco-świecąca wersja deluxe CD, jeden z trzech kolorów winyli (czarny, czerwony, przezroczysty żółty) lub LP ze specjalnie natłoczonymi grafikami. Na każdym z nośników znajdziemy ten sam zestaw 12 doskonałych rockowych utworów, które naładują nas energią w jesienny dzień.
              
Lista utworów na albumie AC/DC - „Power Up”
1. Realize
2. Rejection
3. Shot in the Dark
4. Through the Mists of Time
5. Kick You When You're Down
6. Witch's Spell
7. Demon Fire
8. Wild Reputation
9. No Man's Land
10. Systems Down
11. Money Shot
12. Code Red
              
Atmosfera wokół płyty była podgrzewana od dłuższego czasu. Najbardziej elektryzująca chyba była wieść o składzie, w którym krążek powstał: Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young. Z zespołem przy najnowszej płycie współpracował także znany wszystkim fanom producent - Brendan O’Brien. Ten sam, którego możemy kojarzyć z „Black Ice” z 2008 roku i „Rock Or Bust” z 2014 roku.
            
121_axe_crazy_baner.gif 131_ot1020.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3526537
DzisiajDzisiaj274
WczorajWczoraj662
Ten tydzieńTen tydzień2237
Ten miesiącTen miesiąc36684
WszystkieWszystkie3526537
3.238.190.82