Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 76sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

„The Fountain” - nowy singiel Lunatic Soul

                  
lunatic soulccc mLunatic Soul prezentuje nowy singiel z nadchodzącego albumu, zatytułowanego „Through Shaded Woods”. Utwór nazywa się „The Fountain” i można go posłuchać tutaj: www.youtu.be/XK52tB-145c Na nowym albumie, który ma swoją premierę już jutro, Mariusz Duda zabiera słuchaczy w muzyczną podróż zainspirowaną skandynawskim i słowiańskim folkiem.
              
„Chciałem nagrać płytę dynamiczną, na której dużo się dzieje i gdzie mamy sporą dawkę muzyki związanej z transowym, mrocznym folkiem. Znalazły tu ujście wszystkie moje inspiracje m.in. Dead Can Dance czy szwedzką Hedningarną.
                      
„Shaded Woods” to nasze najgorsze traumy i koszmary, to nasze najtrudniejsze życiowe momenty. To również symbolika naszych obecnych, trudnych czasów. Przejście przez tan mroczny las ma symbolizować ich przezwyciężenie. Mam nadzieję, że ten nowy utwór, jak i cała nadchodząca płyta, będzie taką pochodnią, która nie dość, że pomoże nam oświetlić mrok, to jeszcze przyda się do odganiania potworów.”
                  
Utwór „The Fountain” jest dostępny na platformach cyfrowych:
https://ffm.to/thefountain
                    
Siódmy album Lunatic Soul - „Through Shaded Woods” ukaże się w wersji podstawowej i rozszerzonej. Album można zamawiać pod tym linkiem: http://bit.ly/LSWoods
120_slider_ot.gif 131_ot1020.gif 121_axe_crazy_baner.gif

Goście

3526546
DzisiajDzisiaj283
WczorajWczoraj662
Ten tydzieńTen tydzień2246
Ten miesiącTen miesiąc36693
WszystkieWszystkie3526546
3.238.190.82