Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 76sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

„Secret World Live” Petera Gabriela po raz pierwszy na winylu

                 
peter gabrielccc m„Secret World Live” zawiera 16 utworów zarejestrowanych podczas trasy Secret World Tour w 1993 roku, towarzyszącej wydaniu szóstego solowego albumu artysty. Album nagrany został w ciągu dwóch nocy w Modenie w północnych Włoszech. Od debiutanckiego singla „Solsbury Hill”, aż po „Digging In The Dirt”, „Steam” i „Blood of Eden”.
Zespół koncertowy tworzyli, u boku Gabriela, Manu Katché (perkusja), Tony Levin (bas i chórki), David Rhodes (gitara i chórki), Jean Claude Naimro (klawisze i chórki) oraz Paula Cole (wokal). Gościnnie pojawili się Papa Wemba oraz Molokai.
                    
Płyta zremasterowana w technologii Half-Speed na dwóch albumach LP heavyweight 33RPM, by zapewnić najlepszą jakość dźwięku. Przygotowniem wydania zajął się Matt Colton w Alchemy Mastering. Za master odpowiada Tony Cousins z Metropolis, a całość nadzorował główny inżynier dźwięku Petera Gabriela, Richard Chappell. Okładkę zaprojektował Marc Bessant z Real World. Do albumu dołączona jest karta umożliwiająca pobranie cyfrowej wersji albumu.
131_ot1020.gif 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3526523
DzisiajDzisiaj260
WczorajWczoraj662
Ten tydzieńTen tydzień2223
Ten miesiącTen miesiąc36670
WszystkieWszystkie3526523
3.238.190.82