Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

doroplakatze m

nightwishposterz m

opethposterz m

epicaposterz m

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Nowe wydawnictwo Kreator

                      
kreator tojestwojna2 m‘Under The Guillotine’ The Noise Records Years Deluxe Box-Set
data wydania: 26 Lutego 2021r.
                                     
Historia Kreatora jest jak lot odrzutowcem: zespół błyskawicznie wzbił się na wyżyny thrash metalowej elity. Zaczynali skromnie w Essen (Niemcy), gdzie od nazwą Tormentor grupa powstała we wczesnych latach 80’tych.
Ich demówki ‘Blitzkrieg’ i ‘End Of The World’ przechodziły z rąk do rąk w ówczesnym muzycznym undergroundzie i w ten sposób zespół zaistniał w międzynarodowej społeczności fanów metalu. Fama przyniosła zainteresowanie początkującej wówczas niemieckiej wytwórni Noise Records, z którą zespół wkrótce podpisał kontrakt. Efektem tej umowy było sześć studyjnych albumów, dzięki którym Kreator zyskał miano jednego z najbardziej wpływowych zespołów sceny thrash metalowej, którym pozostaje do dziś.
                    
Ich debiutancka płyta ‘Endless Pain’ była istnym barbarzyństwem na scenie muzycznej. Surowość i brutalność tej muzyki ściągnęła uwagę fanów metalu. A już kolejny album ‘Pleasure To Kill’, wydany w 1986 roku, uważany jest za pierwszy z ‘klasyków’ zespołu. Wprowadzając zróżnicowane tempo w swoich utworach przy tym nie porzucając okrucieństwa brzmienia i szybkości zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko samym sobie i innym grupom. Mimo to kolejną płytą, pochodząca z 1987 roku ‘Terrible Certainty’ dodatkowo ugruntowali reputację Kreatora na scenie, a w 1989 roku zespół sięgnął po szczyt zamykając triumfalnie dekadę albumem ‘Extreme Aggression’. Jest to po dziś dzień najlepiej sprzedającą się płyta Kreatora. Ale mimo tego sukcesu, to kolejna płyta ‘Coma Of Souls’, wydana w 1990 roku, jest uważana za ich opus magnum i to ona scementowała pozycję Kreatora jako klasyków thrash metalu. Potem zespół zaczął grać mocniej zróżnicowaną muzykę co słychać na ich najbardziej eksperymentalnej płycie z 1992 roku - “Renewal’.
                          
Box set ‘Under The Guillotine’ celebruje dyskografię Kreatora jako perłę w koronie wydawnictwa Noise Records i jest kolekcją pierwszej dekady zespołu. Wydawnictwo zawiera:
                    
‘Endless Pain’ (kolorowany rozpryskiem winyl z oryginalną okładką i wewnętrzną kopertą)
‘Pleasure To Kill’ (kolorowany rozpryskiem winyl z oryginalną okładką i wewnętrzną kopertą)
‘Terrible Certainty’ (kolorowany wirujący winyl z oryginalną okładką i wewnętrzną kopertą z tekstami)
‘Extreme Aggression’ (dwukolorowy winyl z oryginalną okładką i wewnętrzną kopertą z tekstami)
‘Coma Of Souls’ (kolorowany rozpryskiem winyl z oryginalną okładką i wewnętrzną kopertą inner z tekstami)
‘Renewal’ (kolorowany wirujący winyl z oryginalną okładką i wewnętrzną kopertą z tekstami)
‘Some Pain Will Last’ DVD zawierające: mini dokument ‘From The Vault’, dwa wcześniej nie wydane koncerty, ‘Live In East Berlin’ z 1990 r. zremixowany przez Andy’ego Sneapa
40 stronicową książeczkę 12’ x 12’ ze zdjęciami, wypowiedziami, tekstami utworów z pierwszej dekady zespołu (w tym nigdy niepublikowane zdjęcia z tego okresu!)
Reprodukcja kasety demo ‘End Of The World’
USB pendrive w kształcie figurki demona - logo zespołu, zawierający MP3 ze wszystkimi utworami z rozszerzonych wersji albumów
                      
Wszystkie elementy są w twardym pudełku.
                      
Pierwsze 250 zamówień bezpośrednio ze sklepu Noise Records zawierać będzie dodatkową grafikę z podpisem Mille Petrozzy!
                  
Dostępne są również:
                
‘Under The Guillotine–The Noise Anthology’: podwójny winyl z kolekcją 18 klasycznych utworów Kreatora z okresu Noise Records wydany na kolorowanej rozpryskiem płycie. Wydanie zawiera zdjęcia rzadko i nigdy niepublikowane zdjęcia
                      
‘Under The Guillotine–The Noise Anthology’: podwójne CD z kolekcją 30 klasycznych utworów Kreatora z okresu Noise Records w twardej kartonowej okładce
                        
Obydwie wersje zawierają rzadko publikowane utwory oraz remixy.
131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3565200
DzisiajDzisiaj360
WczorajWczoraj429
Ten tydzieńTen tydzień6097
Ten miesiącTen miesiąc16462
WszystkieWszystkie3565200
3.239.242.55