Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

epicaposterz m

wardruna poster b

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

„Hylophobia” - nowy teledysk Lunatic Soul

                  
lunatic soul tojestwojna mSiódmy album Lunatic Soul zatytułowany „Through Shaded Woods” okazał się dużym sukcesem sprzedażowym i znalazł się na bardzo wysokich pozycjach w wielu rocznych podsumowaniach muzycznych w kraju i na świecie. Właśnie ukazał się najnowszy teledysk do utworu „Hylophobia”, który dostępny jest na rozszerzonym wydaniu albumu „Through Shaded Woods”.
              
Klip można zobaczyć tu: https://youtu.be/a8K2OONB1Kg
             
Twórca Lunatic Soul, Mariusz Duda mówi:
              
„Hylophobia" powstała jako jeden z ostatnich utworów na „Through Shaded Woods”. Skomponowałem go podczas trasy Riverside. Pierwotnie zastanawiałem się nawet czy nie wykorzystać tego riffu w Riverside, ale fakt, że roboczo nazwałem go „Baba Jaga” w jakiś sposób przeważył na korzyść „słowiańszczyzny" i w ostateczności kompozycja trafiła na bonusowy krążek ostatniej płyty Lunatic Soul. Poza tym kręciła mnie myśl, by zrobić ten riff tylko na kilku basach grających jednocześnie i tak też się stało. Z tego co pamiętam gra tutaj jednocześnie 5 różnych basów, przez co udało się uzyskać ciekawe i oryginalne brzmienie, pasujące - jak najbardziej - do tytułu utworu.
              
Teledysk do „Hylophobii” stworzyła zaprzyjaźniona z Mariuszem grupa Sightsphere, znana między innymi z teledysków Riverside „Found” czy „Lament” oraz pochodzącej z ostatniej płyty Lunatic Soul kompozycji „Navvie".
              
Najnowszy album Lunatic Soul „Through Shaded Woods" mówi o przezwyciężeniu mroku i odnalezieniu w sobie światła - komentuje Mariusz Duda - a tytułowe „Shaded Woods” to synonim naszych lęków, traum i koszmarów. Oto wizualna wersja przedstawiająca owe lęki i koszmary przygotowana przez moich przyjaciół z grupy Sightsphere. Hylophobia to inaczej irracjonalny lęk przed lasem. Mam nadzieję, że na nią nie cierpicie :)
            
Album w wersji dwupłytowej, wraz z utworem „Hylpphobia” oraz najdłuższą w historii Lunatic Soul 28 minutową kompozycją „Transition II” można nabyć tutaj: https://bit.ly/LSTSWds
131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3582627
DzisiajDzisiaj21
WczorajWczoraj265
Ten tydzieńTen tydzień551
Ten miesiącTen miesiąc551
WszystkieWszystkie3582627
3.238.186.43