Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

epicaposterz m

wardruna poster b

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Speedmetalowy Rascal debiutuje

                      
rascal headed towards destruction tojestwojna mPochodząca z Warszawy młoda formacja Rascal, nowa nadzieja krajowego speed metalu, właśnie zadebiutowała wydawnictwem EP „Headed Towards Destruction”, wydanym przez Ossuary Records.
                
Na krążek składa się 5 utworów i ponad 20 minut muzyki utrzymanej w klasycznej konwencji speed metalu z wpływami thrashu, a zatem płyta obfituje w szybkie tempa, szybkie riffy, szybkie solówki, wysokie wokale i dobre melodie. Wydana w tradycyjnym pudełku jewel case będzie ozdobą kolekcji każdego speed maniaka.
                    
Płytę można już kupić w sklepie wydawcy na www.ossuaryrecords.com bądź za pośrednictwem serwisu Bandcamp: www.rascalband.bandcamp.com
              
Zespół Rascal istnieje od początku 2019 roku. Jego twórczość orbituje wokół nowej fali speed metalu oraz klasycznego heavy czy thrashu, doprawionych gdzieniegdzie sporym rozrzutem gustów muzycznych członków zespołu. Ich teksty zahaczają o kwestie społeczno-polityczne, psychologiczne i przypadkowy nonsens. Mają na koncie serię udanych koncertów w Warszawie i kilku innych polskich miastach.
                
Więcej o zespole: www.facebook.com/rascal.speedmetal
131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3582626
DzisiajDzisiaj20
WczorajWczoraj265
Ten tydzieńTen tydzień550
Ten miesiącTen miesiąc550
WszystkieWszystkie3582626
3.238.186.43