Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 78sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

 

Odwołany koncert Misery Index

               
misery index tojestwojna mJesienna trasa grupy nie odbędzie się w planowanym terminie ze względów bezpieczeństwa. Misery Index mieli zaprezentować się w Poznaniu 23 września 2021 roku, w towarzystwie gości: Primitive Man oraz Ulthar i Gloom. W związku z powyższą informacją, uruchomiliśmy już możliwość dokonywania zwrotów i wymian biletów w miejscu ich zakupu.
            
Na decyzję o wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 25 sierpnia 2021 roku (180 dni od daty przełożenia koncertu).
            
WYMIANA:
Bilety na odwołany koncert Misery Index można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
                
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.
              
ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z informacją o numerze zamówienia.
                    
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.
           
120_slider_ot.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 121_axe_crazy_baner.gif

Goście

3600792
DzisiajDzisiaj247
WczorajWczoraj456
Ten tydzieńTen tydzień1637
Ten miesiącTen miesiąc7303
WszystkieWszystkie3600792
100.24.122.117