Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 80sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

katatoniaaak 2 m

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

vdgg plakat nowe daty m

steelpanther 2022pol m

 

Organek na Koncercie w Gdańsku 23.04.2021 - B90/Drizzly Grizzly

                      
organek b90 grizzly bRok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat. 
                       
Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy!
             
Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew,  które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.               
„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". Tomasz Organek
           
///
               
Wydarzenie odbędzie się w kooperatywie klubów B90 i Drizzly Grizzly pod hasłem STAYIN' ALIVE. Nie narzekać, nie mazać się, możecie w końcu powrócić i sprawdzić na własnej skórze, jak to działa. A działać będzie tak:
               
Sprawa jest prosta: na event wejdziecie przez klub Drizzly Grizzly (ul. Elektryków 1) – poznacie nas po wściekle żółtej tablicy. Niedźwiedzia gawra zaoferuje wam bar i bezpieczne schronienie w postaci kanap, leżaków i naszych SKM-kowych siedzisk. Twin Peaks nigdy nie będzie wam się kojarzył lepiej.
             
Wewnętrzne drzwi, dzielące Drizzly Grizzly i B90, staną dla was otworem. Będziecie mogli bezpiecznie poruszać się po rozległej przestrzeni obu stref z zachowaniem odpowiedniej odległości od innych uczestników. Nie martwcie się – zadbamy o właściwą liczbę osób oraz płyny antywirusowe w strategicznych miejscach.
               
Koncert odbędzie się na dobrze wam znanej scenie B90. Sam klub przejdzie prawdziwą metamorfozę, dzięki której będziemy mogli zaoferować wam jeszcze większy komfort (i aż 3 bary!).
               
Po wydarzeniu możecie zostać u nas – nie planujemy szybkiego zamknięcia.
             
Wierzymy, że zupełnie nowa formuła koncertów zapewni wam i nam bezpieczny powrót do koncertów. Nie czekamy, działamy.
143_kata_158x600 kopia.jpg 144_hmpbanner.jpg 141_evil158x600.gif 139_gojira_158x600 kopia.jpg 140_fatum-158x600-singiel.png 142_sepultura158x600.gif

Goście

3712127
DzisiajDzisiaj33
WczorajWczoraj567
Ten tydzieńTen tydzień600
Ten miesiącTen miesiąc13580
WszystkieWszystkie3712127
3.236.239.91