Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 80sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

katatoniaaak 2 m

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

vdgg plakat nowe daty m

steelpanther 2022pol m

 

Ingested oraz Kill The Lights wystąpią przed Bleed From Within

                           
bleed from withinpoi mZespoły zaprezentują się wspólnie 9 listopada w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bleed From Within powrócą do Polski już jesienią, by promować swój najnowszy album „Fracture” (2020, Century Media Records). U boku zespołu zagra Ingested, którego dyskografię zamyka aktualnie styczniowy EP „Stinking Cesspool of Liquified Human Remnants” (Unique Leader Records), a koncert rozpocznie grupa Kill The Lights, promująca swoje debiutanckie wydawnictwo – „The Sinner” (2020, Fearless Records).
                  
Bleed From Within w towarzystwie Ingested oraz Kill The Lights wystąpi 9 listopada 2021 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety na koncert są dostępne tutaj:
                      
BLEED FROM WITHIN (Szkocja) metalcore:
Davie Provan (gitara basowa), Craig "Goonzi" Gowans (gitara), Scott Kennedy (wokal), Steven Jones (gitara) i Ali Richardson (perkusja) to od 2017 roku skład szkockiej formacji Bleed From Within. Jej żywot zaczął się jednak znacznie wcześniej, bo w 2005 roku, co z obecnego wcielania pamiętają Scott, Ali i Craig.
Bleed From Within muzycznie wyszedł od deathcore'u, by z czasem zbliżyć się do grania bardziej metalcorowego, melodyjnego określanego również jako groove metal. Wielką inspiracją byli początkowo sławniejsi koledzy z Lamb Of God, czy As I Lay Dying, z którymi Szkoci mieli zaszczyt dzielić później niejednokrotnie scenę. W biografii zespołu szczególne znaczenie ma rok 2013. Zarówno dlatego, że ukazała się wtedy znakomita płyta "Uprising" z gościnnym udziałem Liama Cormiera z kanadyjskiego Cancer Bats, jak i z powodu otrzymania nagrody Golden Gods Award w kategorii "Best New Band".
                    
INGESTED (Wielka Brytania) deathcore, death metal:
Manchester to nie tylko dwa wielkie kluby piłkarskie, legendy muzyki alternatywnej i klubowej. W 2006 roku kilku maniaków metalcore'a i death metalu postanowiło założyć zespół, w którym połączyliby swoje muzyczne fascynacje. Tak narodził się zespół Ingested.
W kapeli najbardziej znanymi postaciami są perkusista Lyn Jeffs oraz gitarzysta Sean Hynes, którzy zdobywali w szlify także w deathcore'owej załodze Annotations of an Autopsy. Właśnie deathcore dominuje w muzyce Ingested. Grupa miała okazję nie raz objechać Europę z koncertami, choćby u boku Carnifex, Cryptopsy, czy Crowbar. W 2020 roku wydała pełnowymiarowe dzieło "Where Only Gods May Tread", a parę miesięcy po nim EP-kę, która ujrzała światło dzienne już w roku 2021 pod tytułem "Stinking Cesspool of Liquefied Human Remnants", zdradzającym fascynację estetyką gore i dokonaniami wczesnego Carcass.
                        
KILL THE LIGHTS (Wielka Brytania/USA) metalcore, modern metal:
Perkusista Michael "Moose" Thomas, który kiedyś bębnił w światowej sławy walijskiej załodze Bullet From A Valentine, po jej opuszczeniu znalazł artystyczną przystań w zespole Kill The Lights. Czasu nie marnuje, ale też i nie ma ku temu okazji, ponieważ otaczają go klasowi muzycy o konkretnym dorobku.
Wokal w Kill The Lights należy do znanego kiedyś z Throw The Fight Jamesa Clarka. Pokaźne osiągnięcia i staż w amerykańskim Still Remains to dorobek gitarzysty Jordana Whelana. Drugi gitarzysta, Travis Montgomery, grał w Threat Signal. Jedynie basista Chris Clancy ma mniej imponujące dokonania. Panowie porozumieli się wstępnie odnośnie wspólnego grania w 2017 roku, a dwa lata później już zaczęli pisać debiutancki materiał. O tym, co grają, mówią "modern metal". Pierwsza jego duża porcja pojawiła się w 2020 roku pod tytułem "The Sinner". Brzmienie płycie nadał legendarny Colin Richardson (m.in. Machine Head).
                                
Wystąpią:
BLEED FROM WITHIN (Szkocja) metalcore
+
Ingested (Wielka Brytania) deathcore, death metal
Kill The Lights (Wielka Brytania/USA) metalcore, modern metal
                    
Kiedy: 9 listopada (wtorek) 2021
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. Żwirki i Wigury
Bilety: 69 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                      
Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCKOUT:
- SKLEP eBILET:
140_fatum-158x600-singiel.png 144_hmpbanner.jpg 141_evil158x600.gif 143_kata_158x600 kopia.jpg 139_gojira_158x600 kopia.jpg 142_sepultura158x600.gif

Goście

3712142
DzisiajDzisiaj48
WczorajWczoraj567
Ten tydzieńTen tydzień615
Ten miesiącTen miesiąc13595
WszystkieWszystkie3712142
3.236.239.91