Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 80sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

katatoniaaak 2 m

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

vdgg plakat nowe daty m

steelpanther 2022pol m

 

26 edycja Summer Jazz Festival Kraków 2021

                      
summer jazz festiwal koncerty mZ radością pragniemy poinformować, że pomimo kolejnego „pandemicznego” roku Summer Jazz Festival Kraków odbędzie się w planowanym okresie 4 lipca- 1 sierpnia 2021 w takiej samej jak co roku, a nawet poszerzonej formule prezentując ok.100 koncertów na żywo. To już 26.edycja.
Poniżej pełen dotychczasowy program festiwalu. Mogą się pojawić później jeszcze pojedyncze, nowe koncerty - last minute. Zwracamy uwagę na ciekawe koncerty w klubie Alchemia, nową serię czterech koncertów w Pałacu Potockich-Zbaraskich oraz na jazzową wystawę fotograficzną w Piwnicy pod Baranami autorstwa....
znanego bramkarza i komentatora sportowego Macieja Szczęsnego.
        
PROGRAM FESTIWALU
04.07 Niedziela Nowoorleańska
godz.12:00-16:00 koncerty w kawiarniach na Rynku Głównym: Old Metropolitan Band, Boba Jazz Band, Hot Swing, JBBO
godz. 17:00 Parada Nowoorleańska
godz. 18:00 Koncert Główny na Placu Szczepańskim: Jan Ptaszyn Wróblewski, Stanley Breckenridge, Przemek Dyakowski, Jazz Band Ball Orchestra, Boba Jazz Band
11.07 godz. 20:00 Branford Marsalis Quartet w Kijów Centrum
          
Koncerty na dziedzińcu Pałacu pod Baranami (lub w Sali Balowej) godz. 21:00:
09.07 Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski
16.07 Stanisław Sojka
24.07 Aga Zaryan & Szymon Mika
31.07 Koncert Finałowy – Hanna Banaszak z zespołem
                  
Koncerty Specjalne w Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha o godz. 20:00:
14.07 Dominik Wania solo, Vladislav Adzik Sendecki solo
01.08 Adam Makowicz solo
            
Koncerty w Piwnicy pod Baranami, godz. 21:00:
04.07 Old Metropolitan Band
05.07 Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet
06.07 New Bone
07.07 Wojciech Karolak Trio
08.07 Friends -M.Sikała/W.Karolak/M.Napiórkowski/A.Dębski/A. Czerwiński
10.07 Jazz Band Ball Orchestra
11.07 Boba Jazz Band
12.07 Marek Bałata & Dominik Wania - Impromptu
13.07 Krystyna Stańko Trio
14.07 Adam Bałdych Project
15.07 Vladislav Sendecki/Adam Bałdych
18.07 Daniel Garcia Piano Solo (Hiszpania)
19.07 Purple is the Color Trio (Austria)
20.07 Lora Szafran
21.07 Krzysztof Ścierański Quartet
22.07 Tomasz Kukurba & Stanisław Słowiński Project
23.07 Bernard Maseli solo
25.07 Mateusz Smoczyński/ Stephen Brown
26.07 Tomasz Chyła Quintet
27.07 Brooklyn Eye - Joachim Mencel Project
28.07 Włodzimierz Nahorny Trio
29.07 Paweł Kaczmarczyk Trio
30.07 M. Stryszowski/K. Ścierański/S. Berny
                  
Koncerty codzienne w Harris Piano Jazz Bar o godz. 21:30:
04.07 Stanley Breckenridge Trio (USA)
05.07 Marian Pawlik Quartet
06.07 Dino Massa Quartet (Włochy)
07.07 Jam Session
08.07 Szymon Mika Trio
09.07 The Flash – Pezda/Dworak/Olszewski
10.07 Electric Shepherd
11.07 Orchestra Dedicated – Groborz & Cronies
12.07 Dominik Bukowski/ Dominik Kisiel
13.07 Folk in Jazz – Dębski/Nowotarski/Niedzielin/Niewiński
14.07 Jam Session
15.07 Funk de Nite
16.07 Vanessa Harbek Trio (Argentyna)
18.07 Purple is the Color Trio (Austria)
19.07 Charles Burton Trio (USA)
20.07 Krzysztof Ścierański solo
21.07 Jam Session
22.07 Hot Swing
23.07 Mr. Krime Live Band
24.07 Rodziewicz – Sikała „ROJAZZVITCH"
25.07 Jakub Mizeracki Trio
26.07 Adam Kawończyk Quartet
27.07 Eskaubei & Tomasz Nowak Quartet feat. Mr. Krime
28.07 Jam Session
29.07 Miron Nalepa Band
30.07 Kajetan Galas Band
31.07 German Trio (Niemcy)
            
Koncerty w Pałacu Potockich - Zbaraskich o godz. 20:00:
07.07 Dino Massa/Tomasz Grzegorski
16.07 Vladislav Sendecki - Jurgen Spiegel „Two In The Mirror"
22.07 Agnieszka Grochowicz Song Time
30.07 German Trio
            
Koncerty Sceny Młodych w Klubie Pracownia pod Baranami, godz. 20:00:
07.07 Julia Amirova Trio
14.07 Weronika Kukla Quartet
21.07 Miłosz Bazarnik Band
28.07 Bartek Leśniak Trio
                
Solo Piano Week w Piec Art Acoustic Club godz. 21:00:
07.07 Pola Atmańska
08.07 Dino Massa
09.07 Mateusz Pałka
10.07 Paweł Tomaszewski
11.07 Joachim Mencel
12.07 Michał Wierba
13.07 Kuba Płużek
                  
Festiwal w Garden Arena, godz. 20:00:
09.07 Hot Swing
16.07 Funk de Nite
25.07 Soul Finger
01.08 Wojciech Klich Trio
            
Koncerty w klubie Alchemia, godz. 21:00:
08.07 Adam Pierończyk Project
25.07 Jorgos Skolias & Bracia Oleś „Sefardix"
„KILAR W ALCHEMII" :
28.07 Sławek Pezda-Mateusz Gawęda Duo „Kilar recomposed"
29.07 Kuba Więcek- Piotr Orzechowski Duo „Themes of Dracula"
Goście specjalni w Klubie U Muniaka, godz. 21:30:
04.07 Przemek Dyakowski
08.07 Tomasz Grzegorski
23.07 Maciej Sikała
          
Koncert plenerowy na Zamku w Rudnie, godz. 20:00
30.07 Wojciech Klich Trio
             
Wystawa Zdjęć Macieja Szczęsnego w Piwnicy pod Baranami.
143_kata_158x600 kopia.jpg 144_hmpbanner.jpg 141_evil158x600.gif 139_gojira_158x600 kopia.jpg 140_fatum-158x600-singiel.png 142_sepultura158x600.gif

Goście

3712151
DzisiajDzisiaj57
WczorajWczoraj567
Ten tydzieńTen tydzień624
Ten miesiącTen miesiąc13604
WszystkieWszystkie3712151
3.236.239.91