Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lion shepherd plakat m 

wehrmacht plakat m

destroyers plakat m

organek baner m

queensryche plakat m

wacken2019

black silesia open air festival iv m

prog in park iii m

ram plakatx m

psychotic waltz plakatx m

protector plakat m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

Czeski konkurs muzyczny wita polskie kapele!

 
Jeszcze do końca stycznia amatorskie zespoły muzyczne mogą zgłaszać się do jednej z największych imprez klubowych w Europie Środkowej pod nazwą „Radegast Líheň”. Konkurs odbywa się w Republice Czeskiej już po raz czternasty, a do wygrania są nagrody o wartości ponad 15 tys. zł. W roku 2013 zwycięzcą konkursu został polski zespół Behavior z Wrocławia, a w roku 2014 czeska grupa Slepí Křováci!
Każdego roku do konkursu zgłasza się ponad 200 zespołów z Czech, Słowacji i Polski. W tym roku organizatorzy otrzymali już ponad 200 zgłoszeń, a czas nadsyłania upływa dopiero z końcem stycznia. Wysyłając zgłoszenie wystarczy podać podstawowe informacje o zespole i przesłać jedno nagranie w formacie mp3. Profesjonalne jury wybierze zespoły, które zostaną zakwalifikowane do wzięcia udziału w rundach konkursowych w klubach na terenie Republiki Czeskiej.
Zwycięzca konkursu otrzyma szereg nagród – wynajem studia nagrań, wakacje dla całego zespołu we Włoszech lub serię występów na festiwalach i imprezach.
Konkurs „Radegast Líheň” stał się w ostatnich latach jedną z największych muzycznych imprez klubowych w Europie Środkowej, zyskując popularność wśród muzyków. Jest to świetna okazja do poznania muzyków z innych krajów, prezentując się przed publiką w nowych miejscach i klubach. Koncerty konkursowe odbędą się w miesiącach luty-kwiecień w miastach: Ostrava, Olomouc, Třinec i Haviřov.
Szczegółowe informacje można uzyskać w języku polskim u przedstawiciela organizatora pod numerem telefonu +420 777 228 937. Zgłoszenia można dokonać na stronie internetowej konkursu www.lihen.cz w zakładce „Přihláška do soutěže”.
132_deathangel_158x600px_eu.gif 131_sabaton_158x600px_eu.gif

Goście

2210246
DzisiajDzisiaj407
WczorajWczoraj3359
Ten tydzieńTen tydzień3766
Ten miesiącTen miesiąc53355
WszystkieWszystkie2210246
54.92.148.165