Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

thefairyfolktour-plakatinternet m

gogopenguin poster m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Twelve Foot Ninja zagrają w Warszawie

                           
twelve foot ninjamnb mAustralijczycy powrócą do Europy z nowym albumem. Zespół zaprezentuje się w Warszawie w ramach trasy promującej swój nadchodzący, trzeci album. Płyta zatytułowana „Vengeance” ukaże się wraz z grą, komiksem oraz powieścią fantastyczną. Dwa single promujące to rozbudowane wydawnictwo są już dostępne na kanale grupy.
        
Twelve Foot Ninja wystąpią 7 marca 2022 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety na koncert są już dostępne na Sklep KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
        
Przypominamy! Nie musisz drukować biletu - przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.
            
TWELVE FOOT NINJA (Australia) alternatywny metal:
Metal w paru jego odmianach, alternatywa, jazz, muzyka latynoska plus całkiem spora porcja poczucia humoru – to składa się na styl muzyki powstałego w 2008 roku w australijskim Melbourne zespołu Twelve Foot Ninja.
Tak jak ninjowie znani są z walki na różne sposoby i przy użyciu rozmaitych narzędzi, tak muzycy Twelve Foot Ninja wrzucają do kotła, co im wyobraźnia podpowie i tworzą z tego absolutnie wyjątkową całość. Za kompozycje odpowiedzialni są Nick "Kin Etik" Barker (wokal), Steve "Stevic" MacKay (gitara), Shane "Russ" Russell (perkusja) i Rohan "Ro" Hayes (gitara rytmiczna). Jeśli ktoś oczekuje nieoczekiwanego w muzyce, a do tego ceni twórczość, chociażby Mr. Bungle, Primus, Meshuggah, Korn, czy Soulfly, powinien zakochać się w Twelve Foot Ninja. Warto wspomnieć, że ceniony magazyn "Revolver" przyznał kapelki tytuł dla najlepszego debiutanta. W swej ojczyźnie Twelve Foot Ninja byli też nominowani do nagród ARIA, czyli australijskiego odpowiednika Grammy.
                    
Zagrają:
TWELVE FOOT NINJA (Australia) alternatywny metal
              
Kiedy: 7 marca (poniedziałek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
144_mag_thefairyfolktour.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4442237
DzisiajDzisiaj176
WczorajWczoraj2264
Ten tydzieńTen tydzień176
Ten miesiącTen miesiąc7879
WszystkieWszystkie4442237
3.233.219.103