Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 80sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

katatoniaaak 2 m

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

vdgg plakat nowe daty m

steelpanther 2022pol m

 

Mystic Festival 2022

                          
mystic festival 2022lop mZnacie już ponad 40 nazw, dzisiaj dochodzą dwa tuziny kolejnych, w tym takie znakomitości jak Opeth, Mastodon, Killing Joke, Mayhem, Heilung, Obituary, Kvelertak, Baroness, Sólstafir, Witchcraft i Code Orange. Widzimy się 2-4 czerwca 2022. Do trzech razy sztuka. Co trzy szóstki to nie jedna. Za trzecim razem musi się udać – i uda się na pewno, czego najlepszym zwiastunem jest mijające właśnie festiwalowe lato.
Widzimy się więc w czerwcu 2022 roku w Gdańsku, na wielkim święcie metalu i sił sprzymierzonych. Dziś do programu dochodzą 24 znakomite nazwy. To już niemal pełna lista, ale mamy w zanadrzu sporo dodatkowych atrakcji, w tym znakomity skład Warm Up Day – szczegóły podamy do wiadomości w kolejnych tygodniach.
                           
Finezyjny death metal, metal progresywny, retro hard rock… Opeth miewał różne oblicza, a każde z nich wymykało się szufladkom. Tylko kunszt i twórcza odwaga Szwedów pozostaje niezmienna, więc z radością informujemy, że ich koncert będzie zamykał scenę główną podczas jednego z festiwalowych dni. Poza tym w programie Mystic Festival znajdzie się miejsce dla różnych odcieni mroku i wszystkich stopni brzmieniowej intensywności – od hard rocka i heavy, przez doom metal, klasyczny death metal, ale też post-punk, hardcore czy po prostu wściekłego rock'n'rolla, aż po black metal i futurystyczną jazdę, która jeszcze nie ma nazwy. Na Mystic Festival 2022 zobaczymy również Mastodon, Killing Joke, Mayhem, Heilung, Obituary, Kvelertak, Baroness, Sólstafir, Witchcraft, Code Orange, Wiegedood, The Vintage Caravan, Alien Weaponry, Svalbard, The Picturebooks, Proscription, The Materia, The Stubs, Stay Nowhere, Spaceslug, Neon Haze, Red Scalp i Taraban.
                  
Oto pełna lista potwierdzonych dotąd wykonawców:
(0)
1914
Alien Weaponry
Arabrot
Azarath
Baest
Baroness
Bleed From Within
Code Orange
Czerń
Dead Lord
Déluge
Dolch
Dopelord
Dwaal
Favorit89
Fleshworld
Gold
Grift
Hangman's Chair
Heilung
Igorrr
Imperial Triumphant
Infected Rain
Irfan
Judas Priest
Katatonia
Killing Joke
Konvent
Kvelertak
Lindy-Fay Hella
Maggot Heart
Major Kong
Mastodon
The Materia
Mayhem
Medico Peste
Mercyful Fate
Mgła
Mortiis
Motanka
Neon Haze
Nightrun87
Obituary
Okkultokrati
Only Sons
OVO
The Picturebooks
Proscription
Raging Speedhorn
Red Scalp
Rosk
Saxon
Sólstafir
Spaceslug
Stay Nowhere
The Stubs
Svalbard
Taraban
Tester Gier
Truchło Strzygi
Vader
The Vintage Caravan
Wiegedood
Witchcraft
                   
- Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota. Widzimy się w Gdańsku, na terenie Stoczni.
                       
- Dodatkowo zapraszamy was 1 czerwca na Warm Up Day, kiedy czekać was będą specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona. Skład i szczegóły podamy niebawem!
                    
- Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.
                     
- Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc. - Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.
                   
- Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.
                    
Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.
142_sepultura158x600.gif 144_hmpbanner.jpg 141_evil158x600.gif 143_kata_158x600 kopia.jpg 139_gojira_158x600 kopia.jpg 140_fatum-158x600-singiel.png

Goście

3712180
DzisiajDzisiaj86
WczorajWczoraj567
Ten tydzieńTen tydzień653
Ten miesiącTen miesiąc13633
WszystkieWszystkie3712180
3.236.239.91