Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 80sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

katatoniaaak 2 m

accept posterb1yyy m

helloween i hammerfallzzz m

vdgg plakat nowe daty m

steelpanther 2022pol m

 

Premiera teledysku Tupolev

                            
tupolevvv mW piątek 22.10 na oficjalnym kanale YouTube zespołu Tupolev zagościł teledysk do utworu „Święty Spokój”. To już trzeci obraz promujący debiutancki krążek ostrołęckiego składu pt. „Ślepy/Głuchy/Niemy”. Samodzielnie wydany album trafił do sprzedaży w maju bieżącego roku.
                       
                           
Tupolev to pięcioosobowa grupa grająca starego, dobrego rocka z domieszką heavy metalu. To właściwy adres dla fanów soczystych gitarowych riffów, chwytliwych polskich tekstów i wpadających w ucho melodii. Zespół serwuje słuchaczom muzykę charakterną, niepokorną i wzbudzającą silne emocje… Pozytywne emocje! W obecnych, przesyconych konfliktami i podziałami czasach stanowi niezbity dowód na to, żeby nie oceniać książki po okładce – oto pod nazwą zespołu subtelnie nawiązującą do wydarzeń, które przed laty trwale poróżniły polskie społeczeństwo, kryje się energetyzujący, rozgrzewający serca muzyczny płomień, który dodaje sił, wprowadza w dobry nastrój i – przede wszystkim – łączy zamiast dzielić. Zespół regularnie pojawia się na scenie i udowadnia, że zna się na swoim rzemiośle i wie, jak zrobić hałas.
                     
„Święty spokój” – takim tytułem opatrzony jest ostatni utwór z tracklisty wypuszczonego niecałe pół roku temu debiutanckiego albumu Tupoleva. Właśnie do tego kawałka powstał najnowszy, trzeci w dorobku zespołu teledysk. Utwór niesie optymistycznie nastrajający przekaz: w czasach, w których świat pędzi do przodu w zawrotnym tempie, a ludzie niesieni są bezwolnie jego prądem, warto niekiedy zatrzymać się na chwilę, aby odnaleźć tytułowy spokój - tu i teraz, ciesząc się z małych rzeczy i doceniając piękno ulotnej chwili. Za produkcję klipu odpowiada duet IP Werno Visuals, natomiast montażem zajął się Przemysław Werno.
                      
„Ślepy/Głuchy/Niemy” to wydawniczy debiut Tupoleva, na który składa się dziesięć autorskich kompozycji, zbliżonych do siebie formą oraz ogólnym pomysłem. Całość materiału została zagrana żywo i szczerze, z ukłonem w stronę rockowych lat .80, ale jednocześnie bez ograniczenia tylko do tej dekady. Dystrybucją krążka zajęło się wydawnictwo Godz Ov War Productions, natomiast w studiu utwory zarejestrowane zostały pod okiem gitarzysty zespołu, Przemysława Cikacza, który odpowiada również za miks i mastering płyty. Wszystkie dotychczasowe teledyski grupy – najnowszy „Święty spokój”, tytułowy „Ślepy/Głuchy/Niemy” oraz „Potrzebuję krwi” – można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube zespołu. Cały album dostępny jest do odsłuchania na serwisach streamingowych.
                         
TUPOLEV - Ślepy/Głuchy/Niemy https://www.youtube.com/watch?v=GWta-CABF6s
142_sepultura158x600.gif 144_hmpbanner.jpg 141_evil158x600.gif 143_kata_158x600 kopia.jpg 139_gojira_158x600 kopia.jpg 140_fatum-158x600-singiel.png

Goście

3753086
DzisiajDzisiaj276
WczorajWczoraj613
Ten tydzieńTen tydzień4229
Ten miesiącTen miesiąc2827
WszystkieWszystkie3753086
54.227.97.219