Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 82sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

vdgg plakat nowe daty m

summer jazz festival 2022krakow m

steelpanther 2022pol m

accept nowa datadaw m

 

Matthew Kiichi Heafy

                             
matthew kiichi heafypol mMatthew Kiichi Heafy, lider Trivium, prezentuje utwór, którego nie znajdziecie na żadnej płycie, zatytułowany "Behold Our Power (The Mystic Festival Anthem)", z gościnnym udziałem Chucka Billy’ego z Testament. Utwór jest oficjalnym hymnem Mystic Festival, największego polskiego festiwalu metalowego, którego kolejna edycja odbędzie się w Gdańsku od 2 do 4 czerwca.
                                        
"Behold Our Power [Oto nasza potęga]" – trudno o słowa, które lepiej ujmowałyby wrażenie uniesienia i mocy towarzyszące fanatykom metalu walczącym pod sceną. A co jeśli dodamy do tego porywającą muzykę, thrash/power metalowe tornado, które zmusza pięści do zadawania ciosów powietrzu? Z dumą prezentujemy utwór napisany, zagrany, zaśpiewany i wyprodukowany przez Matthew Kiichi Heafy'ego, frontmana Trivium, człowieka-instytucję amerykańskiej sceny metalowej. Gościnnie wokale nagrał jedyny i niepowtarzalny Chuck Billy, stalowe gardło potężnego Testament.
                         
Teledysk możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=g_x9evEFlmg
                 
"Behold Our Power (The Mystic Festival Anthem)" to oficjalny hymn Mystic Festival, największego festiwalu metalowego w Polsce. Festiwalu, na którym zarówno Trivium jak i Testament byli przywitani przez entuzjastyczny tłum metalowych maniaków.
                          
"Mając przywilej grania na niesamowitym Mystic Fest, dokładnie wiedziałem, jaki musi być hymn tego festiwalu" - mówi o swoim utworze Matthew Kiichi Heafy. - "Energia Mystic Fest jest elektryczna; publiczność jest jedna z najlepszych na tej planecie; program jest niesamowity; a miejsce/ zaplecze/ jedzenie/ napoje... wszystko jest idealne. Mystic niesamowicie dbał o Trivium i o mnie - więc łatwo było mi stworzyć ten potężny utwór dla Mystic".
                         
"To dla nas przyjemność sprezentować "Behold Our Power" Mysticowi" - dodaje lider Trivium. Dziękujemy, Matt, to dla nas zaszczyt.
                     
Mystic Festival 2022 odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2022 roku na terenie Stoczni Gdańskiej. W programie festiwalu m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mist, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader, Kvelertak i wiele innych - ponad 70 zespołów na 5 scenach.
           
"Sprowadzimy ci to piekło do domu" - krzyczy w pewnym momencie Heafy, ale w tym konkretnym wersie tak naprawdę nie chodzi mu o festiwal. Bo żeby go doświadczyć, musicie wyjść z domu. Mystic Festival odbywa się w Gdańsku, tuż nad morzem, na fantastycznych postindustrialnych terenach Stoczni.
                    
Utwór dostępny jest również w serwisach streamingowych (w dwóch wersjach!):
                    
Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl
                 
1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound.
                
Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł
                    
Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 11 stycznia 2022
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja 2022
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 11 stycznia 2022
                      
Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.
                    
Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 11 stycznia 2022 lub do wyczerpania miejsc.
                      
Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 11 stycznia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.
                  
Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.
                  
Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.
141_baner158x600.gif 140_fatum-158x600-singiel.png 142_badtaste-baner156x600.png 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 143_eskalacja-singiel-158x600-singiel.png

Goście

3891270
DzisiajDzisiaj292
WczorajWczoraj502
Ten tydzieńTen tydzień2177
Ten miesiącTen miesiąc18971
WszystkieWszystkie3891270
18.207.132.226