Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 82sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

death to allark m

summer jazz festival 2022krakow m

steelpanther 2022pol m

warsaw summer plakatnaz m

paradise lostark m

gojiraark m

slipknotark m

opethark m

accept nowa datadaw m

 

„Narzekanie zawsze i na wszystko to sport narodowy Polaków” (Aquilla)

                     
bottlekopfua mPo ośmiu latach wydawniczej ciszy śląski zespół Bottlekopf powraca z nowym studyjnym albumem pod tytułem “The Jokes Are Over”. Nowe wydawnictwo zawiera 12 premierowych utworów wraz z intro i outro. Cześć materiału została zarejestrowana przy współpracy z Nihilem w Czyściec studio (Furia, Kły, Morowe). Bottlekopf powraca ze swoją wizją metalu śmierci inspirowanego takimi zespołami jak Unleashed, Sepultura czy też Entombed.
                     
Posłuchaj utworu "My Breath”: https://youtu.be/pY8pqLWYDJc
                                
Nad okładką pracowali: Artur Masternak, Marek "Puzon" Nowakowski (Snake Eyes "Utarczka") oraz Krzysztof Źrałek (Paranoia "Paranoia")
                 
Za miks i mastering od powiadają Marek "Chłosta" Szefer oraz Radosław Surówka.
                      
                         
Wersja cyfrowa ukaże się 28 lutego i będzie dostępna na wszystkich popularnych platformach streamingowych.
                          
Zespół BOTTLEKOPF wyłonił się ze śląskich czeluści w 2010 roku. Pomysł, jaki mieli, na swoją muzykę był prosty – żwawy, koncertowy death’n’roll ze szwedzkim brzmieniem, który sprawia, że chce się pić i żyć. Po dwóch latach wspólnego grania, próbowania sił i ludzi, weszli do studia, by nagrać swój debiutancki album „Absolutely Nothing”. Część materiału na ten krążek została nagrana w studio Czyściec pod okiem znanego i cenionego muzyka FURII, CSSABA, MASSEMORD czy MOROWE – Nihila. Album ten został dobrze przyjęty przez media jak i fanów, którym owa wizja death’n’rollowej rozpierduchy przypadła do gustu. Zespół aktywnie promował ten album, grając głównie koncerty w małych klubach, gdzie w oparach papierosowego dymu i alkoholowego odoru materiał nabierał wyjątkowej specyfikacji. Ale nic nie trwa wiecznie. Problemy ze stabilnym składem, proza życia codziennego i inne czynniki zewnętrzne sprawiły, że na kilka lat o BOTTLEKOPF słuch zaginął. Teraz, po ośmiu latach od premiery debiutu, BOTTLEKOPF powraca ze swoją wizją metalu śmierci inspirowanego starymi bogami takimi jak UNLEASHED, SEPULTURA czy ENTOMBED, z nowym składem, z nowymi pomysłami i nadziejami. Proces tworzenia i nagrywania muzyki na najnowszy album trwał blisko cztery lata, dlatego płyta „The Jokes Are Over” to nowe, dojrzalsze oblicze BOTTLEKOPF, a co najważniejsze, to nie jest ich ostatnie słowo.
                    
Tracklista:
Intro
Justice
Seven And A Half
My Breath
Silent
Way To Decapitation
Molecule Of Life
Six Six
Guest
The Creeper
Brainwash
Dead Blues
Supplementary
                
Bottlekopf w sieci:
                         
Skład zespołu:
Marek „Chłosta” Szefer – gitara, wokal
Marcin „Martino” Glanda – perkusja
Radosław Surówka – gitara basowa
144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 141_baner158x600.gif 140_fatum-158x600-singiel.png 142_badtaste-baner156x600.png 143_eskalacja-singiel-158x600-singiel.png

Goście

3916160
DzisiajDzisiaj437
WczorajWczoraj1078
Ten tydzieńTen tydzień1515
Ten miesiącTen miesiąc21587
WszystkieWszystkie3916160
18.232.59.38