Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 82sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

death to allark m

summer jazz festival 2022krakow m

steelpanther 2022pol m

warsaw summer plakatnaz m

paradise lostark m

gojiraark m

slipknotark m

opethark m

accept nowa datadaw m

 

Trewerum wydał niezwykle mroczny debiutancki album

                         
trewerumuap mMuzycznie kolektyw Trewerum to fuzja pomysłów dwojga ludzi – Siergieja Czirkowa i Defesa Akrona. Materiał to doom/death metal połączony z neoklasycznym metalem. Album powstał na podstawie szkicowych nagrań dokonanych na przestrzeni 5-6 lat. Kiedy utwory uzyskiwały finalną formę, do kolektywu dołączyli perkusista Vadim Sitnikov i wokalistka Terra Teratos. Wnieśli oni duży wkład w aranże swoich partii, dodali albumowi kolorytu i dynamiki. Album nagrywany był między końcem 2019 roku do lata 2021 roku.
                          
Tekstowo album jest podróżą w głąb umysłu człowieka, który przechodzi przez różne etapy niszczenia osobowości. Od modlitwy do dziwnych sił, w których odsłaniają się oblicza przeznaczenia, poprzez desperacką pogoń za sobą do “wąskiego pokoju”, który w przypomina ….. trumna.
                        
Najlepiej o tym opowiada legenda “Tysiąclecia w ciemności”:
“Istnieje legenda, według której aby uzyskać prawdziwą Moc, trzeba odnaleźć swoją duszę i nazwać ją po imieniu. Po znalezieniu tej legendy jeden czarodziej udał się na poszukiwania. Przez wiele lat szukał, walczył z bestiami i wędrował po świecie. Kiedyś znalazł głęboko pod ziemią jaskinię, w której w kamiennym sarkofagu spoczywała jego dusza. Ten sarkofag wypełniony był nieprzeniknioną ciemnością. Czarodziej przeszukał wszystko, ale niczego nie znalazł. Sarkofag był pusty. W rozpaczy wrócił, a następnie zmarł w zapomnieniu. Nie wiedział, że ciemność była jego duszą wypełniającą sarkofag.”
                 
Album „Millenniums in a Darkness” został wydany 25 stycznia 2022 jako CD jewelbox nakładem Fono Ltd. Płyta jest również dostępna na platformach streamingowych (Bandcamp, Spotify, iTunes).
                     
Partie perkusji nagrano w Tarantul Records (Little Dead Bertha, Sinful, ??????)
Autorami kompozycji są Sergey Chirkov (1,2,4,7,8), Defes Akron (3,5,6).
Autorem tekstów jest  Defes Akron.
Mixing oraz mastering wykonał Mikhail Kurochkin (Eorong, Gloosh, Show Me a Dinosaur, Trna, Olhava). Za okładkę odpowiada Rotten Fantom (?????? “Khram”).
                       
Trewerum - Millenniums In A Darkness: https://www.youtube.com/watch?v=PYq6Ye0TogQ
                      
Tracklista:
1. Intro
2. The Sisters
3. The Wings
4. The Dream
5. The Room
6. The House of Shadows
7. The Star
8. Outro
               
Trawerum w Internecie
                           
Skład zespołu
Sergey Chirkov - gitary, bas, syntezator Elektronika EM-25, klawisze
Terra Teratos - wokal 
Vadim Sitnikov - perkusja
Roman Graver - gitara akustyczna (utwór 7)
142_badtaste-baner156x600.png 141_baner158x600.gif 140_fatum-158x600-singiel.png 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 143_eskalacja-singiel-158x600-singiel.png

Goście

3916167
DzisiajDzisiaj444
WczorajWczoraj1078
Ten tydzieńTen tydzień1522
Ten miesiącTen miesiąc21594
WszystkieWszystkie3916167
18.232.59.38