Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 82sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

death to allark m

summer jazz festival 2022krakow m

steelpanther 2022pol m

warsaw summer plakatnaz m

paradise lostark m

gojiraark m

slipknotark m

opethark m

accept nowa datadaw m

 

Węgierska black metala horda Svalinn's Rift wydała EPkę

                            
svalinns riftua mWęgierski zespół Svalinn's Rift wydał debiutancką EPkę "Unpenitent Era". Svalinn's Rift powstała pod koniec lat 90-tych w węgierskim mieście Székesfehérvár, jednak jako aktywny projekt powrócił po ponad dwóch dekadach! Zespół właśnie wydał debiutanckie wydawnictwo - EPkę zatytułowaną Unpenitent Era, która zawiera cztery premierowe utwory utrzymane w stylistyce norweskiego black metalu z lat 90-tych. Materiał ukazał się 24 lutego 2022 jedynie w formie cyfrowej na portalu Youtube oraz Bandcamp.
Lirycznie EPka opowiada o mitologii nordyckiej oraz bitwach Wikingów. Muzyka została zarejestrowano oraz wyprodukowana w zespołowym studio nagraniowym.
                            
Komentarz odnośnie Unpenitent Era: “Nasza pierwsza EP-ka jest swego rodzaju hołdem dla mitologii nordyckiej, która poza jej naturą przenika istotę stylu życia Wikingów. To najbardziej odpowiedni sposób wyrażania nastroju związanego z muzyką black metalową. Ponadto “piękno” zniszczeń dokonanych podczas podbojów terytorialnych i pogańska duchowość współgrają z naszymi uczuciami, które wyrażamy poprzez naszą muzykę”.
             
“Mamy małe studio nagraniowe, i nie było mowy o tym, żeby pracować nad EPką w innym miejscu aby dopracować nasze wyobrażenie surowego i agresywnego brzmienia. Również wspólnie pracowaliśmy nad oprawą graficzną na bazie naszych bazowych grafik” - dodaje zespół odnośnie powstawania EPki.
                      
Słów kilka o zespole: “Zespół powstał dawno temu, pod koniec lat 90-tych. Byliśmy młodzi, niedoświadczeni i dopiero zaczęliśmy grać na instrumentach muzycznych, więc byliśmy nieuchronnie skazani na porażkę. Ale od naszego rozpadu nawiązała się między nami najsilniejsza przyjaźń.
W naszą muzyczną podróż wyruszyliśmy osobno, ale pragnienie przywrócenia do życia naszej muzyki z oryginalnymi członkami z pierwszego składu zawsze było w naszych głowach. Teraz, jesteśmy uzbrojeni w to, czego nauczyliśmy się przez ostatnie dziesięciolecia, płomień pali się tak samo, jak wiele lat temu. Czas zrealizować nasz pierwotny plan".
                  
Tracklista:
1. Damp with Sleet   
2. Ice Waves and the Primordial Giant  
3. Daybreak Is Here, Today We Go to Battle   
4. Forgotten Feelings from Runes
                        
Svalinn's Rift - Unpenitent Era EP: https://www.youtube.com/watch?v=EU_T4i3GKk8
                     
Svalinn's Rift w Internecie
140_fatum-158x600-singiel.png 141_baner158x600.gif 142_badtaste-baner156x600.png 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 143_eskalacja-singiel-158x600-singiel.png

Goście

3916170
DzisiajDzisiaj447
WczorajWczoraj1078
Ten tydzieńTen tydzień1525
Ten miesiącTen miesiąc21597
WszystkieWszystkie3916170
18.232.59.38