Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 85sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Venom: Wydanie box setu "In Nomine Satanas" w wersji CD i limitowane wersje "Black Metal"

                        
venomle mVenom  ogłasza wydanie box setu "In Nomine Satanas"  w wersji 6cd + DVD. Premiera: 23 września 2022. BMG. Również dostępne limitowane wydania albumu "Black Metal" Z okazji 40. rocznicy wydania na kolorowym winylu (wersja srebrny lub czarny rozstrzelony swirl)
Zobacz nowe wideo do utworu "Black Metal":
Przedsprzedaż:
                       
“Dla mnie, Venom reprezentuje początek bardzo ważnego ruchu, który później podzielił się na wiele jeszcze innych ruchów. To była rewolucja. Po tamtym wydarzeniu wszystkie gatunki: thrash, death i black metal dosłownie eksplodowały i one wszystkie zawdzięczają swoje istnienie właśnie Venom.”  - Michel "Away" Langevin (Voivod)
                    
“Nie wiedziałem tego wtedy, bo wszystko wtedy było świeże. Nie wiedzieliśmy czego wtedy szukaliśmy, ale kiedy usłyszałem Venom, już wiedziałem - to było to.”
Jorn "Necrobutcher" - Stubberud (Mayhem)
Venom powstał w 1979 roku w Newcastle upon Tyne. Jego dwie pierwsze płyty: "Welcome to Hell" (1981) i "Black Metal" (1982) wyszły w okresie schyłkowym brytyjskiego heavy metalu i uważane są za jedne z najważniejszych albumów mających bezpośredni wpływ na powstanie gatunków: thrash, death i black oraz na wszystkie ekstremalne odmiany metalu. Tytuł drugiego albumu, świętujący właśnie 40.lecie wydania, posłużył za nazwę nowo powstałemu wówczas gatunkowi ekstremalnego metalu - black metal. Klasyczny skład zespołu to trio: Cronos, Mantas i Abaddon, którzy nagrali dwa kolejne studyjne albumy: "At War With Satan" (1984) i "Possessed" (1985) oraz album koncertowy "Eine Kleine Nachtmusik" (1986). Zespół często wymieniany jest przez zespoły takie jak Metallica, Behemoth, Celtic Frost czy Mayhem jako główna inspiracja ich twórczości. Venom to najbardziej szanowany zespół swojej generacji. Po dziś dzień zespołowi przewodzi jego założyciel, wokalista i basista Cronos i występuje jako główna gwiazda na festiwalach na całym świecie. Venom nadal nagrywa nowe płyty.
Wcześniej wydany jako deluxe box set winylowy w 2019 roku, "In Nomine Satanas"  teraz zostanie wydany w wersji CD, zawierając 6CD + DVD i dzięki BMG ukaże się 23 września 2022 roku.
Box set zawiera oryginalne nagrania Venom z okresu współpracy z Neat Records: od ich debiutu z 1981 roku "Welcome To Hell" do "Eine Kleine Nachtmusik", czyli zarejestrowanego koncertu z Hammersmith Odeon z 1985 roku i wszystkie one zostały poddane remasterowi. Zawiera on także kolekcję niewydanych nigdy demówek z archiwum zespołu, pod tytułem, "Sons Of Satan", na której znajdują się między innymi bardzo wczesne nagrania zespołu na żywo.
                  
Również 23 września ukaże się reedycja drugiego albumu zespołu "Black Metal", żeby uświetnić jego 40. rocznicę wydania. Ten legendarny album, będący bezpośrednią inspiracją dla nazwanego tą samą nazwą gatunku ekstremalnego metalu - black metal, ukaże się w ograniczonym do 1500 kopii w UK nakładzie w dwóch wersjach: czarnym i srebrnym rozstrzelonym (swirl) winylu. Ten niezwykły album nadal inspiruje kolejne generacje fanów metalu.
            
"In Nomine Satanas" CD boxset zawiera:
CD1: Welcome To Hell
CD2: Black Metal
CD3: At War With Satan
CD4: Possessed
CD5: Eine Kleine Nachtmusik
CD6: Sons Of Satan
DVD: 7th Date of Hell - Live at The Hammersmith Odeon, 1984
            
Venom online: venomslegions.com
140_mag_baner3.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4227930
DzisiajDzisiaj921
WczorajWczoraj2363
Ten tydzieńTen tydzień7064
Ten miesiącTen miesiąc18210
WszystkieWszystkie4227930
44.212.99.248