Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

blind guardian plakatnwpskx m

plakat veleslarva m

tormentorva m

Cinis prezentuje "Witness" singiel promujący płytę "Lies That Comfort Me"

                
cinisle m"Lies That Comfort Me" to długo oczekiwany najnowszy album białostockiego zespołu CINIS. Trzeci pełny krążek zawiera 9 premierowych utworów brutalnego i mocnego death metalu, który przypadnie do gustu fanom Morbid Angel, Deicide czy Cannibal Corpse. Nagrany w 2020 i 2021 roku album został zmiksowany i zmasterowany w słynnym Hertz Studio (Behemoth, Vader, Trauma, Decapitated), natomiast oprawę graficzną przygotował Tomasz „Hal” Halicki (Vader, Dead Infection).
               
Zespół udostępnił właśnie pierwszy singiel pod tytułem "Witness", o którym autor tekstów Michał Pawłowski wypowiada się w ten sposób:
Postrzeganie ludzi przedmiotowo - jak kolejnych trofeów do własnej kolekcji zdobyczy. A może chodzi o stalkera, który wybiera kolejny cel swojego chorego zainteresowania? A może chodzi o psychopatę gnieżdżącego się w głowie każdego z nas?
                
Lyric video "Witness" stworzone przez Radka Grabińskiego można obejrzeć tutaj:
                           
"Lies That Comfort Me" wydany zostanie 23 września 2022 roku pod szyldem
SELFMADEGOD RECORDS.
                   
Zespół Cinis został założony w 2003 roku, w Białymstoku przez Roberta Danielskiego i Lecha Szuszkiewicza. W 2005 roku, w studiu Bloodline, zostało nagrane demo "Vile Angel". Pod koniec 2007 roku zespół nagrał swój pierwszy pełny album, zatytułowany "The Last Days Of Ouroborus". Został on nagrany w Hertz Studio i wydany przez wytwórnię Old Temple. W 2014 roku w Hertz Studio został nagrany drugi album zatytułowany "Subterranean Antiquity", który również został wydany przez Old Temple. W 2022 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records i wydał swój trzeci album zatytułowany "The Lies That Comfort Me". Przez prawie 20 lat działalności zespół zagrał wiele koncertów, udzielił wywiadów w prasie metalowej i stacjach radiowych. Obecnie Cinis przygotowuje set koncertowy i promocję najnowszego wydawnictwa.
           
Dyskografia:
Vile Angel – Demo 2005
The Last Days of Ouroboros – CD – Old Temple 2008
Subterranean Antiquity – CD – Old Temple 2014
The Lies That Comfort Me – CD – Selfmadegod Records 2022
               
Skład zespołu:
Lech Fiedorczyk – voc./bass
Łukasz Bielemuk – guitar
Maciej Jakoniuk – guitar
Konrad Zubrzycki - drums
              
https://facebook.com/cinisofficial
https://cinis.bandcamp.com
https://www.cinis.pl
https://www.youtube.com/cinisofficial
https://www.instagram.com/cinisofficial
143_bogactwo_ascezy.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 139_mag_baner2.png

Goście

4657353
DzisiajDzisiaj171
WczorajWczoraj2983
Ten tydzieńTen tydzień7535
Ten miesiącTen miesiąc51672
WszystkieWszystkie4657353
44.201.72.250