Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 85sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Tesseract i Lorna Shore w Polsce

                     
tesseractle mLorna Shore zapowiedzieli niedawno swój najnowszy album “Pain Remains”, którego premierę zaplanowano na 14 października, a Tesseract będzie promować w trasie czteroletnią już płytę “Sonder”. Do składu warszawskiego koncertu zespołów dołącza support – poznański deathcore’owy skład pod nazwą Heresy Denied.
          
Tesseract, Lorna Shore oraz Heresy Denied wystąpią w klubie Palladium już 9 sierpnia. Przedsprzedaż biletów na koncert trwa jeszcze tutaj (druki kolekcjonerskie):
                
TESSERACT (Wielka Brytania) metal progresywny:
Kapela narodziła się w 2003 roku i od samego początku porusza się na styku rocka progresywnego, progresywnego metalu i djentu. Umiejętne wymieszanie tych stylistyk sprawiło, że Anglicy stali się cenionym i rozpoznawalnym zespołem. Pochwały spłynęły ze strony nie tylko "Terrorizera", "Metal Hammera", "Kerranga!", lecz również opiniotwórczego w skali światowej amerykańskiego dziennika "Washington Post". Szczególnie po znakomitej drugiej płycie "Altered State" (2013; wznowienie ukazało się w 2020 roku, gdy pandemia uniemożliwiła koncertowanie). Od 2014 roku skład Tesseract jest niezmienny: Alec "Acle" Kahney (gitara), Jay Postones (perkusja), James "Metal" Monteith (gitara rytmiczna), Amos Williams (gitara basowa) i Daniel Tompkins (wokal).
                          
LORNA SHORE (USA) deathcore, metalcore:
Udział Lorny Shore w składzie tego koncertu z pewnością ucieszy tę publikę, której serca i uszy preferują cięższe brzmienia.
Od 2021 roku wokalistą grupy jest Will Ramos (m.in. Monument Of A Memory, A Wake In Providence), który sprawdził się zarówno w studiu, jak i na scenie. W sierpniu 2021 roku ukazała się nagrana z nim znakomita EP-ka "…And I Return to Nothingness". Muzycznie Lorna Shore niezmiennie zgrabnie balansuje pomiędzy deathcore'em a metalcore'em. Na uwagę zasługuje na pewno też to, co Will robi ze swoim głosem. Facet imponuje przechodzeniem z głębokiego growlu na wysokie krzyki trochę w stylu Daniego Filtha.
                   
HERESY DENIED (Polska) modern deathcore:
Poznańska ekipa działa na scenie już od dziesięciu lat, a hasło "jak wino - im starsi, tym lepsi" pasuje do nich jak ulał. Heresy Denied od początku działalności wytrwale mielą death metal podbity deathcorem, a mimo upływu lat ożywcza brutalność tej muzyki wciąż pozostaje nietknięta. Tutaj nie ma łaski, jest sama zagłada.
                
Zagrają:
TESSERACT (Wielka Brytania) metal progresywny
LORNA SHORE (USA) deathcore, metalcore
+
Heresy Denied (Polska) modern deathcore
              
Kiedy: 9 sierpnia (wtorek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9
Bilety: 119/129 zł - przedsprzedaż, 140 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
141_mag_baner4.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4227824
DzisiajDzisiaj815
WczorajWczoraj2363
Ten tydzieńTen tydzień6958
Ten miesiącTen miesiąc18104
WszystkieWszystkie4227824
44.212.99.248