Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 84sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Symbolical prezentuje nowy klip

                     
symbolicalhot mZespół Symbolical grający mystic death metal na 8 września 2022 r. zaplanował premierę nowej EPki pod tytułem „Natura”, która jest drugą częścią trylogii rozpoczętej EPką “Igne”. Materiał na płytę został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w JNS Studio przez Pawła Janosa, który współpracował między innymi z takimi zespołami jak Antigama, Hostia czy też Riverside.
               
Okładka płyty zainspirowana jest twórczością William'a Blake'a. Warstwa liryczna została zaczerpnięta z książki Williama Blake'a pod tytułem “The First Book of Urizen”. Na płycie w utworze "Dark Urizen" solówkę zagrał Tomasz Radzikowski (Spirits Way, ex-Black Altar). Pre-order płyty zostanie wkrótce uruchomiony na Bandcampie zespołu:
             
Dzięki kooperacji z Death Metal Promotion mamy przyjemność podzielenia się klipem do premierowej kompozycji otwierającej nowe wydawnictwo - utworu “The Dread World”, za powstanie którego odpowiada Natalia z N.Station: https://youtu.be/gjAqnwgm45E
                   
Komentarz Cymera: “Czas otworzyć nasz nowy rozdział o Jezusie. Zmierzy się z Dark Urizen - bratem Wszechświata, który wrzucił Jezusa do piekła, gdzie zostanie przywódcą armii demonów. Nadal zachowujemy ducha poprzednich albumów, ale po raz pierwszy decydujemy się na użycie tekstów Williama Blake'a - The First Books of Urizen”
              
Skład zespołu
Paweł "Cymer" Cymerman - gitara, wokal
Konrad "Sloq" Słoczyński - gitara
Dariusz "Daray" Brzozowski - perkusja
Łukasz "Lukas" Matyja - bas
              
Social Media
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg

Goście

4223109
DzisiajDzisiaj188
WczorajWczoraj2055
Ten tydzieńTen tydzień2243
Ten miesiącTen miesiąc13389
WszystkieWszystkie4223109
3.93.74.25