Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 84sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Haken oraz Between The Buried And Me zagrają wspólny koncert w Warszawie

                           
hakenike mHaken oraz Between The Buried And Me zagrają wspólny koncert w Warszawie. W roli supportu wystąpią Amerykanie z Cryptodira. To będzie święto progresywnego metalu! Gwiazdy gatunku zaprezentują się 24 lutego w warszawskim klubie Proxima, w ramach europejskiej trasy „Island in Limbo Tour”.
                      
Przedsprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się tutaj (druki kolekcjonerskie):
                     
HAKEN (Wielka Brytania) prog metal:
Haken już od lat ma ugruntowaną pozycję w progmetalowym panteonie. Szerszy poklask zdobyli już przy premierze "The Mountain" z 2013 roku i na pewno pomogły w tym liczne pochlebstwa z ust takich tuzów jak Jordan Rudess lub Mike Portnoy, ale Brytyjczycy nie zasypują gruszek w popiele i wciąż zaskakują słuchaczy. Ich ostatnie dwie płyt to wyraźny zwrot w stronę metalowej gałęzi muzyki progresywnej i wyszedł on tak dobrze jak wszystkie poprzednie wolty. Czy tych kolesi w ogóle da się zatrzymać?
                        
BETWEEN THE BURIED AND ME (USA) prog metal:
Mówi się, że metal progresywny wpada w pułapkę własnych trików, a pierwiastek "progresywny" dodaje się do niego tylko z przyzwyczajenia, ale Between the Buried and Me przeczą tej zasadzie. To kapela, która bez problemu stawia sobie poprzeczki na niebotyczne wysokości, a potem z lekkością je przeskakuje. Tylko u nich znajdziecie luźne nawiązania do współczesnych wcieleń amerykańskiej ekstremy połączone z opcją fusion czy bardziej współczesnym progmetalowym transem. W tych utworach nie ma chwili na oddech i dobrze - podczas koncertu będziecie stać z opuszczonymi szczękami.
                      
CRYPTODIRA (USA) prog metal:
Cryptodira to jedna z tych grup, które pompują i stale odświeżają pojęcie metalu progresywnego. Bez większych zahamowań wrzucają słuchaczy w wir blastów i innych składowych death metalu, ale do tego oferują jazzowe przebiegi, refreny z arenowym potencjałem i post-metalowe snuje. Tak kreatywnych ludzi ze świecą szukać!
                         
Wystąpią:
HAKEN (Wielka Brytania) prog metal
BETWEEN THE BURIED AND ME (USA) prog metal
+
Cryptodira (USA) prog metal
                     
Kiedy: 24 lutego (piątek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż; 130 zł – w dniu koncertu;
Organizator: Knock Out Productions
141_mag_baner4.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4223033
DzisiajDzisiaj112
WczorajWczoraj2055
Ten tydzieńTen tydzień2167
Ten miesiącTen miesiąc13313
WszystkieWszystkie4223033
3.93.74.25