Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 84sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Odrestaurowany film z wersją instrumentalną demo utworu "Ripsaw Teardown"

                    
motorheadvol mPremiera specjalnego wydania albumu "Iron Fist", który świętować będzie 40. rocznicę już 23 września. A tymczasem, dzisiaj mamy dla fanów prawdziwą perełkę nigdy niepublikowany, odrestaurowany film z wersją instrumentalną demo utworu "Ripsaw Teardown". Zobacz pod tym linkiem:
                     
Po nagraniu albumu, a przed trasą promocyjną, zespół borykał się z problemem czym zastąpić i "przebić" wielki bombowiec, z którego obecności na scenie słynęły koncerty Motorhead. Pomysł filmu przyszedł wraz z legendarną już sesją zdjęciową. Nick Mead stworzył wideo, które klimatem było mieszanką filmów grozy, horrorów typu B i Monthy Pythona.
                            
Kręcony w lasach Hertfordshire film pokazuje zespół ubrany w średniowieczne zbroje i noszącym na głowach hełmy zrobione na wzór "maskotki" zespołu, czyli bojowej świni - Snaggletooth, a na dłoniach mają założone żelazne rękawice: tytułowe Iron Fist... Podróżują po ciemnym lesie wypełnionym alkoholem i bronią, w którym giną rycerze i królowie, a opłakują ich przerażone białogłowy.
                    
Krótki film miał być wstępem koncertów Motorhead na trasie "Iron Fist". Oryginalnie nagrywano je z zamiarem połączenia z utworem Gustava Holsta "Mars, Bringer Of War", teraz wydane zostanie jako tło do wcześniej niewydanego instrumentalnego demo "Ripsaw Teardown".
                       
Reedycja legendarnego albumu "Iron Fist"
Premiera: 23 września 2022 r.
                    
Dostępne wersje: 3 winylowa, 2 CD i 1 winyl kolorowy (wersja limitowana)
                     
Przedsprzedaż i nigdy niepublikowana wersja demo 'Iron Fist'
                         
Ostatni album legendarnego składu "trzech amigos", do którego należeli: Lemmy, Fast Eddie Clark i Phil "Philthy Animal" Taylor. "Iron Fist" był najbardziej niedocenionym albumem Motörhead. Przez wielu uznany za 'niewystarczająco' szybki, brudny i mocny, w rzeczywistości był po prostu ofiarą szaleńczego tempa kariery  Motörhead, która wkroczyła w swoją szczytową fazę z taką prędkością że stała się lotem kamikaze dla zespołu. Wielkich poprzedników, czyli kamienia milowego w historii rocka "Ace of Spades" oraz numeru jeden sprzedaży "No Sleep 'Till Hammersmith" przeskoczyć się nie dało. Ale można było nagrać świetny album. I to zrobił Lemmy i jego gang, wydając w 1982 roku "Iron Fist".
                            
W 40. rocznicę jego wydania BMG wznawia "Iron Fist", żeby przywrócić mu należne miejsce w panteonie najlepszych albumów Motörhead. Album wydany zostanie w wersji deluxe - 3 winylowe wydanie zawierać będzie:
zremasterowany album,
niepublikowane nagrania demo i wersje alternatywne,
pełny, nigdy niepublikowany koncert "Live at Glasgow Apollo"z 1982 r.,
książeczka okładkowa w twardej oprawie.
Dostępne będą także wersje: 2CD i dwu kolorowy, niebiesko-czarny, rozstrzelony winyl.
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg

Goście

4223078
DzisiajDzisiaj157
WczorajWczoraj2055
Ten tydzieńTen tydzień2212
Ten miesiącTen miesiąc13358
WszystkieWszystkie4223078
3.93.74.25