Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 84sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

skowytgb m

alter bridge plakat m

strider m

accept nowa datadaw m

 

9 września miały swoją premierę cztery reedycje Conception

                   
conception lpas mPo raz pierwszy albumy: The Last Sunset, Parallel Minds, In Your Multitude, Flow, które zespół nagrał dla wytwórni Noise Records, ukażą się na winylu (i to w kolorowych wersjach). Dostępne są także wersje na CD. Wszystkie poszerzone zostaną o niepublikowany do tej pory materiał: wersje demo i koncertowe nagrania utworów.
                    
Zamowienia mozna słac pod linkiem:
                                   
BMG kontynuuje reedycję klasycznych albumów wytwórni The Noise Records i wydaje reedycje płyt Conception. Ten norweski zespół to klasyka progresywnego metalu, którego muzyka z pierwszego etapu działalności pokazuje rozwój tego gatunku i jak wielki wkład w niego, jak i także w power metal oraz metal symfoniczny.
                                               
Reedycje płyt z okresu The Noise Records:
The Last Sunset,
Parallel Minds,
In Your Multitude,
Flow
Po raz pierwszy na winylu oraz w wersjach CD
Materiał bonusowy: utwory nie publikowane, wersje demo i koncertowe
                                             
Premiera: 9.09.2022
BMG
                                      
Nowe wideo do 'Roll the Fire':
                                                        
Conception to zespół, który był kamieniem milowym w rozwoju metalu progresywnego, a także mający swój wkład w power metal czy metal symfoniczny. To obowiązkowa pozycja dla fanów tych gatunków.
                                                 
Połączenie wyjątkowych umiejętności technicznych muzyków z szeroką gamy ekspresji wokalnych, miksowanie różnorodności stylistycznych, tworzenie pięknych melodii, ciężkich riffów oraz mocnego uderzenia perkusji było receptą na sukces muzyków pochodzących z przemysłowego miasta Raufoss w Norwegii.
                                
Pomimo że początkowo mieli być zespołem thrash metalowym, już w trakcie nagrywania materiału na pierwszy album okazało się że pójdą w zupełnie inna stronę. Nie szablonowe granie było początkowo przeszkodą dla jego lidera Tore Ostby'ego w poszukiwaniu wytwórni. Głęboka wiara w swoje umiejętności i wyjątkowość muzyki którą nagrywają skłoniła jego i wokalistę oraz współtwórcę większości muzyki Roya Khana oraz pozostałych muzyków do założenia własnej wytwórni i wydania pierwszego albumu własnym sumptem.
                           
Jednak po wysłaniu demo z nagraniami na drugą płytę do Noise Records i estyma świetnego wykonawcy koncertowego wystrzeliła Conception w stronę gwiazdy międzynarodowej.
                       
Każdy z albumów to historia rozwoju i ewolucji muzyki Conception i ciekawy wgląd w jak spójny sposób utalentowani muzycy mogli połączyć ze sobą tak odległe gatunki jak metal, rock progresywny, pop, elementy symfoniczne, a nawet flamenco.
                  
Dziś BMG przypomina spuściznę tego ważnego dla muzyki zespołu i wyda pierwszy raz jego albumy na winylach. Nowe wydania będą miały odświeżony mastering a także dodatkowe utwory, które nigdy nie były publikowane oraz wykonania na żywo z czasów promocji tych albumów.
144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 141_case_2.png 142_case_1.png

Goście

4097283
DzisiajDzisiaj2168
WczorajWczoraj4532
Ten tydzieńTen tydzień17481
Ten miesiącTen miesiąc11584
WszystkieWszystkie4097283
44.201.99.222