Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 88sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

 

 

Trzecia zapowiedź nowego albumu The Maple Verse

                           
the maple verserl mUkazał się nowy singel pochodzącego z Białowieży basisty, wokalisty i klawiszowca Bartka Kosińskiego znanego między innymi z warszawskiej grupy Pinn Dropp. Jest to trzecia zapowiedź debiutanckiej płyty projektu The Maple Verse. Klip „Fall & Ascend”: https://youtu.be/gv9loAlPpaQ
           
"Fall and Ascend" ukazuje rockową, bardziej energiczną stronę artysty. Poniekąd nawiązuje do klasyki muzyki rockowej, ale również wytycza w niej swój własny szlak i wzbogaca i tak bardzo już zróżnicowane brzmienie płyty "Prove Me Wrong". Jest to utwór o tym jak każdy z nas jest pisarzem własnej historii i jak nasze wzloty i upadki tę historię kształtują. Pomimo zaangażowania w wiele projektów na przestrzeni lat, Bartek uważa The Maple Verse za najważniejszy projekt w swojej dotychczasowej karierze i zamierza go intensywnie rozwijać przez kolejne lata. Jego nadchodzący debiutancki album „Prove Me Wrong” jest jego wielkim powitaniem z muzycznym światem i podsumowaniem wszystkiego, co robił przez ostatnie sześć lat swojej fascynacji muzyką.
                   
Początkowo zainspirowany grą na klawiszach Tony'ego Banksa z Genesis, Bartek rozpoczął karierę muzyczną jako klawiszowiec. Przez lata grał w różnych zespołach, zaczynając w 2016 roku w punk-rockowym Dzikiraj, potem udzielając się w grającym rocka alternatywnego Bobby From Peru, by w końcu dołączyć do warszawskiego prog rockowego Pinn Dropp. Podczas gry w tych zespołach Bartek zagrał kilkanaście koncertów na żywo, oraz doświadczył pierwszych nagrań studyjnych pracując nad „Macrowaves” - Bobby From Peru i „Dreamscape of Silence” - Pinn Dropp.
142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4927475
DzisiajDzisiaj1140
WczorajWczoraj3202
Ten tydzieńTen tydzień1140
Ten miesiącTen miesiąc10308
WszystkieWszystkie4927475
44.200.77.92