Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Skynd zaprezentuje się jako support Ice Nine Kills

                             
skyndrl mNa koncert zapraszamy 5 lutego 2023 roku do klubu Proxima. Australijski duet Skynd skutecznie rozgrzeje głodną wrażeń publikę Ice Nine Kills oraz rozpali do czerwoności własną - bardzo liczną mimo krótkiego stażu. Grupa wydała nową, trzecią w dyskografii EP-kę pt. “Chapter III” 16 lutego tego roku.
            
Druki kolekcjonerskie na warszawski koncert Ice Nine Kills w towarzystwie Skynd są nadal dostępne w Knock Out Music Store:
                      
ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore:
Horror punk, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, "American Psycho" i takich kultowych produkcji, jak "Koszmar z ulicy Wiązów", "Piła", "Lśnienie", "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Krzyk".
Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 "Billboardu". W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, "The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood" (2021).
                    
SKYND (Australia) industrial rock, horrorcore, heavy metal:
Wywracają Ziemię na wszystkie strony, bo u nich ekscentryczne jest wszystko. Uwagę przykuwa już jaskrawa stylówa i prezencja sceniczna wokalistki, a im dalej, tym smaczniej. W tekstach aż roi się od autentycznych i brutalnych historii o kryminalnym tle, przy czym muzycznie oscyluje to dookoła głośno-kwaśnego industrialu oraz okazjonalnych metalowych tąpnięć czy horrorcore’owego zacięcia. To bardzo niebezpieczny skład, nie da się ukryć, ale kto z nas nie potrzebuje w życiu odrobiny adrenaliny?
                   
Zagrają:
ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore
+
Skynd (Australia) industrial rock, horrorcore, heavy metal
                       
Kiedy: 5 lutego (niedziela) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 
144_mag_thefairyfolktour.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4759442
DzisiajDzisiaj746
WczorajWczoraj1628
Ten tydzieńTen tydzień2374
Ten miesiącTen miesiąc47100
WszystkieWszystkie4759442
18.206.12.157