Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 84sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Firewind wystąpi jako support Beast In Black

                    
firewindmar mPower metal w wydaniu Firewind rozpali sceny w Polsce podczas marcowej trasy zespołu z Beast In Black. Grecki Firewind wydał już dziewięć albumów - z czego ostatni, zatytułowany po prostu “Firewind”, miał premierę w 2020 roku. Ich power metal trafia do serc fanów, którzy w tej muzyce cenią patos, przebojowość i profesjonalizm na poziomie technicznym. Grecy wystąpią jako support Beast In Black podczas ich wiosennej trasy koncertowej „Dark Connection”.
            
Bilety na występy w Polsce są nadal dostępne tutaj:
                
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal:
“Poczekam na jutro/Które może nigdy nie nadejść/Poczekam w imię miłości” - romantyczniej prawdopodobnie już się nie da, ale nie cytujemy tu nieznanego tekstu Type O Negative, lecz “Blind and Frozen” Beast in Black.
Skruszone serce, żal, tęsknota… a to wszystko na tle heavy metalu, solówek i jaskrawych brzmień klawisza. I co, dalej myślicie, że “Infinity War” jest najbardziej ambitnym crossover, jaki powstał?
Fińsko-grecko-węgierska heavymetalowa machina została wręcz stworzona z myślą o koncertach i świadczą o tym nie tylko ckliwe wersy, jak ten powyżej, ale także inspiracje zespołu. Członkowie kapeli podkreślają swoją miłość do Judas Priest, Manowar czy Accept nie tylko w notkach prasowych, ale i w riffach, a przebojowość ich muzyki każe uruchomić w sobie zwierza. Jeśli potraficie wymienić wszystkie numery z “The Last Command” na jednym wdechu, a katanę z naszywkami nakładacie nawet przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, musicie wpaść na Beast in Black. Nie pożałujecie.
              
FIREWIND (Grecja) power metal, heavy metal:
Jeśli za metal zabiera się koleś, który terminował jako gitarzysta u Ozzy’ego Osbourne’a, to z miejsca warto dać mu kredyt zaufania. W ramach Firewind Gus G ten kredyt spłaca, ponieważ tutaj dostajemy najwyższej próby power metal w klasycznym wydaniu. Są tu wzniosłe momenty, jest techniczna smykałka dopracowana do perfekcji, a do tego hity - idealne w warunkach koncertowych. Kochacie metal? Jeśli tak, pokochacie też Firewind.
                
Zagrają:
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal
+
Firewind (Grecja) power metal, heavy metal
          
Kiedy: 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 109/130 zł - miejsca stojące, 149/160 zł - miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions
              
Kiedy: 15 marca (wtorek) 2021
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
141_mag_baner4.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4223072
DzisiajDzisiaj151
WczorajWczoraj2055
Ten tydzieńTen tydzień2206
Ten miesiącTen miesiąc13352
WszystkieWszystkie4223072
3.93.74.25