Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Narrenwind - "Mona Turbo Lisa"

                              
narrenwindgzr mNa zewnątrz jesień. Wyświadcz swojej depresji przysługę i pozwól jej pożreć żałosne resztki swojej duszy wsłuchując się w ścieżkę dźwiękową do upadku ludzkości. Eksperymentalny duet Narrenwind zakończył pracę nad nową EP-ką, zatytułowaną "Mona Turbo Lisa". To siódme wydawnictwo zespołu (po czterech, pełnych albumach i dwóch EP), na które składają się cztery utwory:
1.Mona Turbo Lisa
2.Mysterium Tremendum
3.Gdzie Wiatr, Jastrząb, Kości i Piach
4.Nie wstanie dzień*
                   
Materiał został zarejestrowany w okresie od grudnia 2021 do września 2022. Miksem i produkcją zajął się Avil w Wheelwright Productions, natomiast za mastering odpowiedzialni są As i Heinrich House Studio.
                
Muzycy ponownie zapraszają w nieodwiedzane do tej pory obszary dźwiękowe, tym razem nasycone jesienną atmosferą świata powoli pogrążającego się we śnie. W tym też duchu zmierzyli się z zamykającym wydawnictwo utworem "Nie wstanie dzień"*, wzorowanym na balladzie "Nim wstanie dzień" autorstwa Krzysztofa Komedy.
                  
Narrenwind powstał w czerwcu 2018 roku z inicjatywy Avila (Sauron, Weresoul, Doedsvangr, Ole Devil & the Spirit Chasers) i Klimorha (Non Opus Dei, Yfel 1710, Alne). Po dwóch pierwszych albumach osadzonych w blackmetalowej estetyce projekt przeistoczył się w swego rodzaju poligon doświadczalny, na którym muzycy pozwalają sobie na pełną swobodę twórczą, igrając z gatunkami, instrumentarium, czy strukturą samych kompozycji. Sami określają twórczość Narrenwind jako efekt wsłuchiwania się w Wiatr Głupców, którego siły i kierunku nigdy nie da się przewidzieć.
                       
Materiał w wersji elektronicznej i CD ukaże się nakładem Wheelwright Productions 24 października 2022 r.
                   
Narrenwind online:
                       
Posłuchaj promującego wydawnictwo "Nie wstanie dzień"*:
138_mag_baner1.png 142_mag_baner5.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4759495
DzisiajDzisiaj799
WczorajWczoraj1628
Ten tydzieńTen tydzień2427
Ten miesiącTen miesiąc47153
WszystkieWszystkie4759495
18.206.12.157