Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 84sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Premiera nowego teledysku Wingless "Nyctophilia"

                 
winglessgzr mWingless prezentuje nowy teledysk Nyctophilia, promujący bardzo ciepło przyjętą, czwartą płytę Nonconform, która ukazała się w październiku ub. roku nakładem Selfmadegod Records. Wideo zostało w całości stworzone przy użyciu niezwykle czasochłonnej techniki fotosów. Wszystko kręcono tylko w nocy, przy najmniejszej potrzebnej ilości sztucznego światła.
            
Przerażające obrazy odzwierciedlają historię mężczyzny uzależnionego od nocy. Depresja, mizantropia i choroba psychiczna to tylko powierzchowność opowieści.
            
Kilka słów o samym projekcie ze strony lidera i gitarzysty zespołu, Grega:
...Chcieliśmy aby to co powstanie nie było tylko zwykłym teledyskiem jakich wiele gdzie kilka scen fabularnych jest zmontowanych na przemian z ujęciami grającego zespołu. Zamysł był taki aby opowiedzieć konkretną historię, która będzie mocno korespondowała z ponurym klimatem utworu.
"Nyctophilia" - to numer dedykowany wszystkim tym, którzy kochają noc, zatracają się w niej i tylko w czasie jej trwania mogą najlepiej egzystować.
Mam nadzieję, że czarno-biała konwencja całości oraz poklatkowe ujęcia podkreślają tylko wymowny charakter całości...
              
Teledysk do Nyctophilia dostępny jest tutaj:
            
Mimo wielu zawirowań i perturbacji jakie wydarzyły się w czasie powstawania tego obrazu, udało się ostatecznie po kilku miesiącach uzyskać efekt finalny.
        
Wingless pielęgnuje to co najlepsze w gatunku jakim jest death/doom metal. Zespół powstał w 2012 roku w Krakowie z inicjatywy gitarzysty Grzegorza Luzara
Wiosną tego roku grupa obchodziła dziesiątą rocznicę działalności.
        
Obecnie zespół pracuje nad kolejną płytą.
            
Wingless online:
        
Selfmadegod Records online:
144_mag_158x600px_72_dpi.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4223083
DzisiajDzisiaj162
WczorajWczoraj2055
Ten tydzieńTen tydzień2217
Ten miesiącTen miesiąc13363
WszystkieWszystkie4223083
3.93.74.25