Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Alter Bridge wystąpią w Katowicach

             
alter bridge plakatgzr mJeden z najbardziej cenionych amerykańskich zespołów pojawi się na jedynym koncercie w Polsce! Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 7 listopada w katowickim MCK. Zespół wystąpi w Polsce w ramach swojej europejskiej trasy zimowej, a w roli gości specjalnych pojawią się: Halestorm oraz Mammoth WVH. Bilety w cenie 250 zł do sprzedaży trafią w piątek, 29 kwietnia, zapraszamy!
              
Plan koncertu:
ALTER BRIDGE
+ HALESTORM
+ MAMMOTH WVH
              
Otwarcie bramek: 18:30
Start: 19:30
              
Ceny biletów:
250 PLN (w przedsprzedaży)
270 PLN (w dniu koncertu)
          
Bilety do nabycia na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie)
              
Podczas trasy koncertowej “Pawns & Kings” Alter Bridge wystąpi w 25 miastach w 18 krajach, a całość rozpocznie się 1 listopada koncertem w Hamburgu, a zakończy 12 grudnia w Londynie. Alter Bridge pracuje obecnie nad swoim siódmym albumem studyjnym, następcą wysoko cenionego “Walk The Sky”, wydanego w 2019 roku, który zapewnił grupie pierwsze miejsce na kilkunastu listach przebojów na całym świecie. Aby zaostrzyć apetyt fanów, zespół udostępnił zdjęcia ze studia w swoich mediach społecznościowych. Ponieważ album, który nie został jeszcze zatytułowany, ma zostać wydany w 2022 roku, fani, którzy kupią bilety na nadchodzące koncerty, będą pierwszymi na świecie, którzy usłyszą nowe utwory na żywo.
            
W roli gościa specjalnego pojawi się nagrodzona Grammy formacja z Pensywlanii, Halestorm, na której czele stoi charyzmatyczna Lzzy Hale. Zespół promować będzie swój najnowszy, piąty już w dorobku krążek, zapowiadany na 6 maja "Back From The Dead", z którego pochodzi singiel „The Steeple”. Koncertowy wieczór otwierać będzie grupa Wolfganga van Halena Mammoth WVH, która na muzycznej scenie zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku, za sprawą albumu "Mammoth WVH". To właśnie z tego krążka pochodzi utwór „Distance” nominowany w tym roku do nagrody Grammy w kategorii „Best Rock Song”, a sam zespół już wkrótce wyruszy na wspólną amerykańską trasę z Guns N’ Roses.
rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5041704
DzisiajDzisiaj1377
WczorajWczoraj4387
Ten tydzieńTen tydzień17127
Ten miesiącTen miesiąc45355
WszystkieWszystkie5041704
3.235.172.123