Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 72sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

dog eat dog 2019 abk fall instastory posterzyx m

walkyrya italian metal band 111019 m-artzzz b

mh plakat b

mortis plakat m

destroyers i jaguar plakat krakow 1zzz m

praying mantis plakat m

pestilence poster oba net 1k m

hitten plakatz m

true thrash fest m

ghost plakatz m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

alterbridge posterb1zyx m

annihilator plakat666 b

exumer plakat m

voivod plakatzyx m

metalowa-wigilia-2019-web-posterzyx m

deeppurple-poster m

dreamtheater-poster m

rhapsodyoffire-posterb1 m

hammerfall posterb1 m

atropha plakatzzz m

lamb of god i kreator plakat m

mystic festival 2020 m

Międzynarodowy zlot fanów TSA!

 
Z okazji swojego 30-lecia, Fan Clubu TSA „Alien” zaprasza na jubileuszowy międzynarodowy zlot fanów TSA! Impreza odbędzie się w sobotę, 14 marca w Łodzi w klubie Stereo Krogs przy ul. Zielonej 8. Początek imprezy godz. 14.00.
Organizatorzy zapowiadają: "Jubileusz rozpocznie się od spotkania fanów w najbardziej klimatycznym rockowo klubie Łodzi. Już wiemy, że przyjedzie wielu fanów TSA z zagranicy! Klub na ten dzień przeobrazi się w ‘piwnicę fana TSA’! W jaki sposób? Aby to zobaczyć trzeba przyjechać! ;-)
 
W programie zlotu: spotkanie z niezwykłymi gośćmi, najważniejsze wydarzenia z naszej historii w dużej pigułce, dla każdego uczestnika specjalne wydanie Fanzinu FC TSA „Alien”, konkursy z atrakcyjnymi, niepowtarzalnymi nagrodami, prezentacje multimedialne, unikatowe nagrania wideo, galeria pamiątek, nowe gadżety FC, będą też niespodzianki. W planach są także: spotkanie z muzykami TSA, pamiątkowe zdjęcie uczestników oraz zapisy na pamiątkowe, numerowane wydawnictwo multimedialne FC. Dla uczestników czynny będzie bar z polskim jadłem. Po zlocie uczestnicy wspólnie przejdą ulicami Łodzi na koncert TSA.
 
KONCERT TSA
BEDROOM CLUB
(d. Funaberia 2/Teatr Rozmaitości), UL. MONIUSZKI 4a, GODZ. 18.00
Support: 2’Loan (Łódź)
 
Podczas koncertu planujemy niespodzianki dla TSA. A ponieważ mają to być niespodzianki, nie ujawniamy ich. Być może zespół również przygotuje coś dla fanów.
Po koncercie TSA, posiadacze wejściówek wspólnie przejdą ulicami Łodzi ponownie do Klubu Stereo Krogs.
 
JUBILEUSZOWE AFTER PARTY
KLUB STEREO KROGS, UL. ZIELONA 8, GODZ. 22.00 – DO RANA!
W programie After Party, m.in.:
- KONCERT grupy Com2gether z Warszawy: wszyscy śpiewać będziemy największe światowe hity rockowe, nie zabraknie także utworu „Alien” z repertuaru TSA, który jest przecież naszym hymnem.
- JUBILEUSZOWY ROCKOWY JAM - zagrają i zaśpiewają fanclubowicze oraz zaprzyjaźnieni muzycy, m.in. Krzysztof „Baran” Baranowicz (ex-Oddział Zamknięty), Maciej Dłużniewski (Clödie, Deuter, V.O.A., TNT – Tadeusz Nalepa Tribute), Maciej „Rocker” Wróblewski (Wolf Spider/Wilczy Pająk, Titanium), Kuba Gołębiowski (ex-AURA, ex-HWSC), Wojciech „Wojta – ReeD” Fojcik (InDespair), Krzysztof „Nuel” Amanowicz (Lifephobia), muzycy Com2gether i – mamy nadzieję – TSA.
 
 
Bawimy się do rana, czynny będzie bar z polskim jadłem, na telebimie unikatowe prezentacje multimedialne, a na koniec wielki jubileuszowy tort FC „Alien” dla wszystkich uczestników! I jeszcze wiele atrakcji, których dziś nie sposób przewidzieć…
Szczegóły dotyczące imprezy, cen biletów na koncert TSA i wejściówek na Zlot Fanów&After Party, rezerwacji oraz miejsc zakupu (m.in. w sieci TicketPro) znajdują się na stronie internetowej fanklubu: http://tsa.fan.pl oraz na Facebooku.
125_mantiz_pion.jpg 126_bulletraid_baner2.gif 124_italian_metal.png 129_exhorder_158x600px_eu.gif 127_velesar_maly_baner_reklama_hmp2.png

Goście

2540263
DzisiajDzisiaj2442
WczorajWczoraj3238
Ten tydzieńTen tydzień8790
Ten miesiącTen miesiąc57726
WszystkieWszystkie2540263
3.228.24.192